Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímavé. Já mám dnešní public betu uvedenou jako třetí.

  Dnešní veřejná Beta je shodná s 3. vývojářskou… Článek není pravdivý…

  Pravdivy je – public bety jsou druhe a jsou totozne s temi vyvojarskymi (třetími), ktere vysly vcera. Pouze nechapu, proc mam public uvedenou jako treti, kdyz je ve skutecnosti druha.

  Pravdivý není, viz „Dá se očekávat, že druhá veřejná beta bude shodná s druhou vývojářskou betou, jejíhož vydání jsme se dočkali zhruba před dvěma týdny. „

  Aha, toho jsem si nevsimnul – tady je videt, jak se delaji clanky – „command – c“ – „command – v. :-(

  Ze začátku se bety neshodují „ob betu“ – tedy 1×2, 2×3.. (alespoň zpravidla), proto píšu, že bude pravděpodobně 2. veřejná jako 2. vývojářská.

  Filipe, tak to neni – ja mel v telefonu druhou vyvojarskou, zacatkem tohoto tydne jsme ale smazal developer profil a nahral public profil. Dnes mi to nabidlo novou public, coz znamena, ze je shodna s tou vcerejsi developer. Pouze je mi zahadou, ze je oznacena jako public 3.

  Verze public jsou vždy o jednu pozadu oproti developers. Developerska beta 3 vysla vcera a dnes vysla jako druha verejna. Proste vyvojari vyzkousi, osvedci se a vyda se jako public.. tohle by pan Filip mohl vedet..

  Jestli je v této public betě nový widget času tak je shodná s poslední developer beta. Je to jednoduché. Nechápu nad čím se tady vy tupci dohadujete.

  Widget času tam je, dokonce ukazuje čas, ale bohužel úplně jiný, než ve skutečnosti je. V 6:00 mi ukazuje půl šestý

  No veru widget času má tiež bug včera som nastavil mesto Bratislava do večera asi do 23:00 ukazoval správne a dnes ráno 0 7:09 že 3:15 tak znova pomohlo len pridať iné mesto a potom znovu BA

Vložte vlastní komentář

celý text