Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Co se to děje v jablečném světě, prý samý pracháč a kupují se nejvíce ty nejlepnější modely? Úpadek? Ne, to si jen sociálně slabší vylepšují osobní image. :-)

    To je jasný už ten Android na tisíc způsobu nemohli vydržet, jelikož nemaj prachy tak koupi nejlevnější iP 😁 Ono totiž koupit/prodat Android je dost nevýhodná investice, nikdo to nechce, nikdo ti za to nic nedá ..

    Chuť po jabku se zachce ale otázka jestli u jabka vydrží až zjistí, že hromada obsahu je zpoplatněna. U nás v rodině už je jen jeden iphone + můj v poličce odpočívá už rok. Rád si dopreji hi-end věci ale nejsem ochotem za ně neúměrně preplacet. Za rok se mi nic neseklo ani nezamrzlo toť celý strašný droid /to jedu na droid 9 a ani se mi už nechce instalovat 10ku, jsem spokojen/. Mám obří fullhd oled displej, mobil používám v autě i jako navigaci anebo ho pripojuji jako externí monitor k foťáku, když tocim zrcadlovkou video na manuálním ostření. Rozhodně nej kup co jsem kdy v ruce z mobilů držel. Díky tomu, že není od applu mě stál jen 10tis a v poho ho můžu srovnat s předřazeným ip11pro verzí. Co ios nabízí? Ekosystem applu je jen fatamorgana skrývající uzavřený , omezený os, prim jsou poplatky a monopol applu. Osobně nejhorší os co jsem kdy používal a pracuji jako programátor. iPhoneSE je jen placebo , není to plnohodnotný mobil v té cenové relaci. Rozhodně uživatele ipse budou dost náchylní na odchod, až vše prokouknou, jak to ten apple vede. Počáteční nadšení vystřídá vystřízlivění. Amen

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.