Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Co se to děje v jablečném světě, prý samý pracháč a kupují se nejvíce ty nejlepnější modely? Úpadek? Ne, to si jen sociálně slabší vylepšují osobní image. :-)

    To je jasný už ten Android na tisíc způsobu nemohli vydržet, jelikož nemaj prachy tak koupi nejlevnější iP 😁 Ono totiž koupit/prodat Android je dost nevýhodná investice, nikdo to nechce, nikdo ti za to nic nedá ..

    Chuť po jabku se zachce ale otázka jestli u jabka vydrží až zjistí, že hromada obsahu je zpoplatněna. U nás v rodině už je jen jeden iphone + můj v poličce odpočívá už rok. Rád si dopreji hi-end věci ale nejsem ochotem za ně neúměrně preplacet. Za rok se mi nic neseklo ani nezamrzlo toť celý strašný droid /to jedu na droid 9 a ani se mi už nechce instalovat 10ku, jsem spokojen/. Mám obří fullhd oled displej, mobil používám v autě i jako navigaci anebo ho pripojuji jako externí monitor k foťáku, když tocim zrcadlovkou video na manuálním ostření. Rozhodně nej kup co jsem kdy v ruce z mobilů držel. Díky tomu, že není od applu mě stál jen 10tis a v poho ho můžu srovnat s předřazeným ip11pro verzí. Co ios nabízí? Ekosystem applu je jen fatamorgana skrývající uzavřený , omezený os, prim jsou poplatky a monopol applu. Osobně nejhorší os co jsem kdy používal a pracuji jako programátor. iPhoneSE je jen placebo , není to plnohodnotný mobil v té cenové relaci. Rozhodně uživatele ipse budou dost náchylní na odchod, až vše prokouknou, jak to ten apple vede. Počáteční nadšení vystřídá vystřízlivění. Amen

Vložte vlastní komentář

celý text