Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj. První postřeh z iOS 14 beta 3. Po instalaci, nelze na iPhone X aktivovat telefon. Po přejetí po obrazovce, se neobjevuje klávesnice pro napsání hesla. Teď řeším jestli obnovit, nebo je na to nějaký fígl, jak vyvolat klávesnici, bez přejetí po obrazovce.

  Hudba dostala novou ikonu, i widget hudby se převlékl do nového, byl přidán widget hodin a pár dalších drobností. Ale nějak jste zapomněli informovat o vydání i nové verze Big Sur. ;-)

  Konecne widget hodin.

  Jelikož si chytrou sadu můžeš upravovat, tak nechápu, kde je problém. Ano pokud klikneš na chytrou sadu, tak tam automaticky není přidán. Můžeš ho tam přidat ale ručně.

  Děkuji za nápovědu, ale v chytré sadě počasí vůbec není. Nikde ani nevidím možnost chytrou sadu upravit, mimo věcí, které obsahuje.

  Pokud podržíš prst na chytré sadě, dáš upravit sadu, tak si můžeš mazat ty funkce/widgety nebo jak to nazvat. Takže si tam můžeš nechat jaký chceš.

  Pokud už máš na ploše třeba 2×2 widget na kalendář, tak zapni „jiggle mod“, přidat widget, tam vyber počasí, velikost toho widgetu který už máš na ploše. Dáš přidat widget a prostě ho vlož do toho stávajícího. Jako když chceš dát aplikace do složky. A máš z toho libovolnou chytrou sadu.

  A pokud ho nevidíš ani jako přidání nového widgetu, tak někdo psal, že po restartu se objevil.

  Jinak mi přijde, že co se týče rychlosti a plynulosti tak je to opravdu jak z praku! Animace jsou podle mě rychlejší. Např. Virtuální tlačítko AT reaguje okamžitě na změnu obrazovky. Dobrá práce.

Vložte vlastní komentář

celý text