Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Možná už přestaňte kopírovat větu „Přestože nás od představení iPhonů 12 dělí ještě dlouhé měsíce“, protože aktuálně jsme asi 2-3 měsíce od představení, což trochu neodpovídá pojmu „dlouhé měsíce“.

  Vidíte a podle mě je čtvrt roku celkem dlouhá doba.

  Uznávám, že nejsem učitel češtiny, ale za mě by byl tenhle termín relevantní, kdybyste ho používal někdy začátkem roku (třeba 9 měsíců před představením). Ale uznávám, že výklad bude asi individuální ;)

  Pazdy:
  ‘predstaveni blablabla je za dvermi’
  ‘od predstaveni blablabla nas deli dlouhe mesice’

  docela se to bije s tim, co autor clanku zminuje

  Pokiaľ to pôjde tak ako po minulé roky, čo znamená cca 50 dní, čo je niečo viac ako 1,5 mesiaca… na dlouhé měsíce to nevidím.

  „Vidíte a podle mě je čtvrt roku celkem dlouhá doba“

  3 mesiace ? Počítate s nejakým odložením ?

  Podle toho tvrzení v článku, vidíte spíše samotný měsíc jako dlouhý. Spojení Dlouhé měsíce znamená, že měsíce jsou dlouhé. O čtvrt roce jakožto prosté době není ani zmíňka…

  Dlhe mesiace sa da chapat dvojmo. Do dna D este uplynie niekolko mesiacov, ich pocet je povedzme 5-7.
  Alebo do dna D uplynu “len” dva mesiace, ale oni same o sebe trvaju xy dni. Takze nejde o to, kolko ich je, ale ze trvaju nejaky cas.
  Ale tiez sa priklanam k tomu, ze to nie je uplne dobra formulacia. Osobne pod “dlhe mesiace” tiez vnimam, ze ich je este niekolko. Reps. urcite viac ako dva.

  Mna taketo porovnavania a uniky aj tak nezaujimaju lebo taky vikon v telefone sa nikdy nevyuzije… je to len marketing na ktory sa väcsina necha nachytat. Dokial sa apple nezamera na väcsiu vydrz baterie, novy design a konecne neprestane umyselne spomalovat aktualizaciami system, tak je pre mna prechod no novy zbytocny

  Lorenzo netrep synak…
  Keď ti apka/hra zožerie 100% výkonu SoC. Koľko asi vyťaží 2x výkonnejší SoC ? No o polovicu menej… (nehovoriac o tom, že je pri zvyšovaní výkonu stále úspornejší) A koľko žerie o polovicu menej vyťažený SoC – no zjednodušene polovicu… a slovo „vikon“ znamená, že ho naozaj nikdy nevyužiješ 😀

  Momentalne, pokud pri soucasnem vykonu SoC applikace zere 100% CPU, znamena to, ze je zabugovana, a bude zrat 100% CPU i na dvojnasobne vykonnem CPU.

  Jouda tie čísla som prestrelil aby sa to lepšie chápalo. A hry nemajú problém dnes SoC vyťažiť dostatočne. Ale aspoň že si prispel.

  Jsem jediný koho už úplně vytáčí to začínání titulku slovem „únik“? Všem všechno několik let uniká, nikdo si nepohlídá žádné informace, spíš bych řekl že všechny tyhle společnosti (automobilky, výrobci elektroniky, herní průmysl) pouštějí střípky informací záměrně aby byl zákazník hladovější po produktu a byl stále ve střehu.

  Představení za dveřmi, do odhalení nás dělí už jen a pouze dlouhé měsíce…. tak a banuj kámo… :D

  Zaprvé nekraďte nicky jiným diskutujícím, kteří jsou na rozdíl od vás slušní a chápou text. Zadruhé, tři měsíce (čtvrt roku) byla reakce na jeden z prvních komentářů. Zatřetí, míchat hrušky s jablky (jeden článek s druhým) vám jde bravurně :)

  Jiří Filip: Absolutně nechápu, proč se zabýváte takovouto „rýpavou“ a nic neříkající kritikou, kterou Mr. Omg (a ne jenom on) ventiluje jenom proto, že v reálném životě by si tohle k nikomu nedovolil. Já být váma na to asi kašlu :)

  Hovno nebo kočárek? Vždyť je to jedno, oboje se tlačí.

  Nicméně je pravdou, že ten termín dlouhé měsíce… se mi jako pravidelnému čtenáři často opakuje.

  výkon procesora je jedna vec, ale iPhone potrebuje súrne 6-8 GB ram, pri bežnom používaní to možno nepostrehneme,
  ale pri chode viacerých aplikácií, alebo pri exporte videa z iMovie vidno, že tá ram ide na doraz

Vložte vlastní komentář

celý text