Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže to bude přebalený playstation v obalu jabka ale jablečnou marží .. cenu tipuji na 50+tisíc a jelikož je to jabko, bude tam extra kabel pro jabko monitor, který bude nutné pořídit současně s konzolí (normální monitory nebo televize nepůjdou napojit to je důležité :D ). K monitoru držáček z plastu za 8 tisíc a druhý ovladač (oprava) oba ovladače budou za příplatek ke konzoli zvlášť, tak jak by si to pan Cook přál. Možná i kabely se budou připojovat odděleně, na tom by také šlo něco vydělat, určitě doporučuji zpoplatnit i krabici. V ceně bych konzoli dával do ruky a za příplateček 1tis by byla klasická pevná krabice, svedeme to na ekologii :o)

  Proč by to měl Apple prodávat pod výrobníma nákladama jako Sony či Microsoft ?

  Optikou vše pod marži 50% je pro Apple nezajímavé. Takže se dá cenovka odhadnout za předpokladu, že tam bude stejný HW, pač Apple je mistrem v oboru it komponentů. Nabídnou slabší baterku s tu vychvali, nabidnou míň RAM a tu vychvali, nasadi horší displej a ten také vychvali, už jsme toho svědky roky. Že jim ještě někdo věří, že jim jde o uživatele xD zábavnější je pak číst ty chatový útržky věrných, že to stačí, to se dá vydržet atd.

  K cemu mi je 32gb ram v mobilu, kdyz telefon vyuzije max 2gb nebo nove s widgety asi trojnasobek tedy 6gb? Stejne tak nevim cim je u Apple horsi display kdyz ho vyrabit Samsung :D

  Petr: jo mám hrozný. Před Vánoci doufám, že stihnu urvat jedno PSko5 než mi ho kobylky vyprodají :/ O Jabko konzoli si nechám jen zdát, to fakt není nic pro mě.

  Už jednou se do tohoto segmentu Apple pustil Bandai Pippin a nedopadlo to. Desetiletí se sešlo a chtějí to zkusit znova. Good luck, ale nabízí se otázka proč? Hráči jako Sony / MS už to mají rozebrané a těch pár dalších “pseudo” pokusů pro menší děti to nerozhodí. Konzole, kde budu mít prapodivnosti z Apple Arcade zabalené, nevím v 8K např. asi nebude úplně táhlo

Vložte vlastní komentář

celý text