Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tak radsej uz kompletny aj s el. srubovankom Wowstick 1F Pro

  Osobně si nedovedu představit, že bych při opravách drobné elektroniky používal elektrický šroubovák. Záleží samozřejmě na každém z nás, mně se s ním ale jednoduše nepracuje dobře, a proto jsou pro mě recenzované precizní šroubováky opravdu skvělé.

  ked mas vysroubovat desiatky sroubkov z nejakej veci tak potom si spomenies, mobily rozoberam len vynimocne, castejsie laptopy ale od kedy mam deti tak kazdu chvilu aj nejake hracky.
  napriklad naposledy detsky klavir ich ma cez 50!
  mimochodom accu sroubovak ma aj brzdu takze ak nezapnem motor tak sa snim da pracovat ako s manualnym.
  dalej krutiaci moment je dost slaby na to aby neposkodil malinke sroubky 0.12Nm alebo 3Nm
  a najma ide o sadu bitov, napriklad zadny kryt na MBpro ma hviezdicove sroubky ale hviezdice s 5 cipmi (P5) a nie cipe 6 ako su bezne torxy no az v tej sade som ho nasiel..

  17x slovo “precizní” :D. Asi bylo zadavatelem reklamy zdůrazněno, že jsou opravdu precizní :).

  Řeknete mi, prosím, jakým způsobem mám nahradit termín „precizní šroubováky“, když se jim takhle prostě říká? Nejde o to něco zdůrazňovat, jedná se o název a všeobecnou kategorii, pod kterou najdete určité produkty. To je jako kdybyste řekl, že se v nějakém článku opakuje termín Škoda Octavia. To máme psát Seat Octavia anebo BMW Octavia?

  Použijte například přesné nebo „špičkové“, tak jak to je na adrese z linku na prodejce pod článkem…. Nebo poučte inzerenta o nevhodném názvu :-P

Vložte vlastní komentář

celý text