Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hrozně komický článek.

  Nevím o tom, že lidi používají WA, Telegram, atd. kvůli možnosti připnutí konverzace a označení. Není to spíše kvůli propojení s lidmi? Nebo žiji v jiném světě, kde ne každý má iphone?

  Aplikace spánek ukazuje a bude ukazovat pouze základní informace. Takže lidé kterým jde o nějakou větší informovanost se aplikací třetích stran prostě nezbaví. Jedinou výhodu vidím v tom, že mi to automaticky ztlumí displej a nemusím zapínat režim kina.

  O překladači už tu komentář je.

  Ohledně map další blbost. Super, je tam spousta nových funkcí, který u nás nefungují.

  O prohlížečích ani netřeba se vyjadřovat :DD Jestli mám v mobilu Chrome, Brave, Edge, Safari, tak je úplně jedno, protože to vše běží na WebKitu.. Takže jediný výhoda mít jiný prohlížeč je v synchronizaci :D

  Ano určitě každý stahuje aplikace třetích stran kvůli smajlíkům. Protože neschopnost zapamatování si slov, navrhování naposledy psaných slov, swipování, atd. To určitě lidí neřeší, hlavní jsou smajlíci.

  A spotify a AM je to stejný. Tlačítko smyčky je přesně ten důvod k přechodu…

  Bože to je tak hloupý článek za účelem jenom něco vyplodit na web.. Spousta nesmyslů, argumentů které u nás nelze využít, atd.

  S tim webkitem je to obzvlast smutny.

  Chrome, Edge a Firefox na nativnich engunech je setsakra jina muzika.
  Blink engine v Chrome puvodne vysel z webkitu a je to momentalne spolu s V8 nejlepsi engine.

  Apple ale nedovoli.
  Ale kdyz s sebou necha apple user takhle orat, proc ne.

  Se mi hrozně libí to vaše hloupé označení „Když s sebou nechá apple user takhle orat“ :D V tom je svoboda volby ne? Když to někomu vadí, tak ať si koupí android. Ale z těchto tvrzení je důležitý vědět, že android je nejvíce dokonalý systém bez jediné chybičky, který vychází zákazníkům tak moc vstříc, že udělají vše o co si řeknou. Jo počkat, ono to tak není a i ten tvůj android má svoje omezení. Proč s sebou necháváš takhle orat joudo?

  @Petr

  A mohl bych vedet, o kterych omezenich Androidu je rec?

  Vim o jedinem, v EU skrzeva EU direktivu nesmi Android mit moznost nahravat hovory.
  Na co moje Xiaomi z vysky kali a nahravani umoznuje.

  U jinych Androidu bych musel nainstalovat root.

  Nic jineho me nenapada.

  Nesouhlasím se Spotify. Je to mnohem více rozšířená služba, je na většině chytrých repro a také konzolích. Apple Music v tomto značně zaostává a to nemluvím o personalizovaných playlistech.

  Telegram , signal, Threemu necham, nebot iphone s imessage neni bohuzel tak rozšiřeny, aspon zatim ! Tyto aplikace jsou pro me jedinou bezpecnou moznosti komunikace, pokud dotycneho presvedcim o jejich instalaci, zasadne NE WA a FCB! Kdo nema iphone , nebo ve svem tel tyto apky .. nekomunikuji.. a vlastne mne to ani nevadi, mam klid a necumim stale do tel

  Hlavně se tu prosím neinspirujte webem apple novinky. Tam vychází každou hodinu tři nové články, ovšem je to jen čistě překlad ze zahraničí, žádná zmínka o tom, jak je to s daným produktem/službou u nás, ceny zásadně v dolarech, všechny snímky obrazovky v angličtině – zkrátka hnus.

  Tuší někdo zdy se někdy vrátí nativní klávesnice v landscape modu do stavu v jakém byla v ios 11?
  Sahající až do stran s tlačítky pro zpět, cut, copy apod?

  Tohle je tak zoudalé že jsem musel začít používat swift

  Pokud pracujete na více zařízeních napříč systémy je Chrome nebo nějaká alternativa nutnost kvůli synchronizaci. Zbytek už stihli vypíchnout jiní . Chtělo by to „lehkou“ revizi :-)

Vložte vlastní komentář

celý text