Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Smrtelny koronavirus? Od kedy je smrtelny?? Uz aj tu zacinate sirit somariny??? Smrtelna je rakovina a podobne choroby nie virus na ktory umrie 2.64% nakazenych

  Aktuálna svetová úmrtnosť je 4,345%.

  Podľa oficiálnych štatistík bolo doteraz nakazených 13 265 066 ľudí, z toho 576 240 ľudí na covid-19 zomrelo. Z toho vyplýva, že úmrtnosť na covid-19 je 4,345%. Samozrejme, že niektorí boli chorí a úrady ich neodhalili, ale zároveň platí, že z nakazených ešte všetci nezomreli a časť zomrie. Celková úmrtnosť je aj podľa WHO okolo 4%-4,5%.

  Ano to je cislo odhalenych pripadov ale podla prepoctov mas o 90% viac neodhalenych pripadov takze moje percento je spravne

  Ty vole to je bulvár jako prase, prej smrtelný koronavirus :D Hoši, podívejte se na statistiky a úmrtnost, tohle rozhodně není smrtelná nemoc. Smrtelná nemoc je HIV, rakovina atd. Ne chřipka na kterou umře promile lidí to ještě většinou starých s oslabenou imunitou.

  Tvl, bez nabíječky, sluchátek, s menší baterií, 6Mhz display.
  By mě ještě zajímalo o co bude iphone ochuzen.
  A nakonec bude ještě dražší než loňský model.

  Víme o co ochuzený nebude a to je odporný výřez i koncem roku 2020, ostuda pro Apple.
  Sice má být zmenšený, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby k žýdnému zmenšení nedošlo. Škoda pro Apple, čekal jsem na 12ctku, ale vzhledem k tomu, co všechno mít nebode, tak kupovat nový model jen kvůli „novému“ ehm, 8 let starému designu je blbost, nové CPU je mi buřt, i na nejnáročnější hry stačí bohatě A12.
  Protože mám XSko, tak možná zvážím přechod na 11 Pro, kvůli foťáku.
  U Apple je navíc v posledních letech jedna kouzelná věc, ceny padají o mnoho, mnoho víc, než u Androidu. Takže 11 Pro co stála kolem 34 tisíc tipuji že bude k mání za 15K, už jsem viděl pár iPhonů 11 Pro 256GB za cenu 17 K a po představení 12ctky ceny slítnou, jak shnilý jabka!

  Ty jsi solidní brbla. Trénuješ na důchod, jak budeš na vše nadávat :D? Ne že by použití 60 MHz nebylo oproti konkurenci pozadu a chybějící nabíječka a sluchátka zamrzí, ale zase by všechny verze měly mít OLED displeje s tenkými rámečky, podporu 5G, nový foto senzor, nový procesor a větší uložiště. Pokud se cena hne max o pár stovek korun, bude to v klidu. Stačí se podívat na androidy, jak letí s cenou nahoru a to se mnohdy jedná o nedořešené modely s cenovkou 25k+. Např. MI 10 pro za 28k bez ip68 atd.

  60MHz displej by zase predbehol konkurenciu, len si nie som istý, či je to fyzikálne vôbec možné. Konkurencia má totiž displeje, ktoré dokážu prekresliť obraz 120krát za jednu sekundu = 120Hz. Tvojich 60MHz = 60 000 kHz = 60 000 000Hz by znamenalo poriadny prielom.

  Johny, to máš pravdu u Androidu, kde byl skoro „nedávno“ strop někde málo nad 20 K, jsou dnešní cenovky naprosto neopodstatněné, holt Android si vzal z Apple příklad v nesprávném směru. Já, jako bývalý Androiďák bych si asi nevybral, kdybych se chtěl vracet. Buď Samsung S20, podporu neřeším, mám tel max na 2 roky, pak chci jiný, nebo Pixel5, ale ten bude asi zas dost „zmršený“, nebo Nokia, ta má taky čistý Android, ale zas výbavově nic moc.
  To co jsi vyjmenoval u iP12 je sice fajn, ale chybí nějaký opravdový důvod, proč přejít. U mě by to byla absence notche (nesnáším ho od začátku i když je to blbost, ale dost aplikací a her leze pod něj) a 3 objektivy u té malé 5,4″ verze, to bych neváhal a kupoval mezi prvními.

  Zdravím, dokáže mi někdo říct s ohledem na předchozí roky, kolik sleví iPhone11 do vánoc po vydání 12tek? Díky.

  Ber bazarovku, počítám že jakile vydají 12ctku, cena u 11 PRO spadne někde k 15 tisícům! Dá se sehnat komplet 11ctka v parádním stavu, teď se cena pohybuje kolem 18-23000 za zánovní s 64GB.

Vložte vlastní komentář

celý text