Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je teda informace zase 😂🤦‍♂️ Takže když přelepím krytkou o tloušťce 0.1mm kameru poškodím celý displej hmmmmm 😂👍 dám si pozor

  Prvně bych si být vámi koupil MacBook a pak psal podobné komentáře. Kdyby tomu totiž tak bylo už teď, věděl byste, že prostor mezi víkem a tělem laptopu je minimální a k poškození může proto dojít vcelku snadno.

  Dovolim si nesouhlasit. Mam 12” a 15” MB, na obou roky 0.1 mm krytku. Prostor je sice minimalni, ale krytka se tam bez problemu vejde.

  Filipe: Vážně si myslíte, že 0,1mm krytka (třeba i nálepka) dokáže poškodit Macbook? 🤦‍♂️😂

  Na macu asi nepojde vypnut stavovu diodu, ale na windowsoch napisat servisu ktora bude posielat obrazky z kamery neni problem a stavova dioda (ak vobec je) tak v najhorsom pojde vypnut vo firmware ktory je obvykle updatovatelny. Takze jediny problem je jak servisu do ntb dostat a to je zas obvykle otazka novo objavenych zranitelnosti a odflaknutych updatoch. Alebo ak mam co i len na minutu pristup k odomknutemu notebooku tak si pripravim flashku ktora bude emulovat klavesnicu a za par sekund vsetko pripravi.

  Souhlasím,
  je třeba psát o něčem co si aspoň trochu ověřím.
  Vždyť po obvodu víka je těsnění, které vystupuje nad sklo cca 0,3 – 0,5 mm a pod toto se vejde kolečko z etikety či lepící pásky na zakrytí kamery úplně s přehledem. :-)

  Inu paranoia vládne – k tomu přesvědčení že zrovna VAS všichni chtějí sledovat – lituji podobné lidí. Ve svém okolí je žel mám taky …

  Tak jako jestli si nekdo prelepí kamery a mikrofon tenkou páskou či listečkem a  maca zavře je to uplně v pohodě.
  Ale jestli si nekdo koupí tlustou plastovou krytku a zavírá ji tak az mu rupne display, tak by měl ten člověk mít papíry na hlavu.

Vložte vlastní komentář

celý text