Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hudbu nepoužívám a stejně s novou baterkou na 100% kapacity sem rad když vydrzim 10-12 hodin a to se hodně držím abych zbytečně telefon nebral do ruky. Nedej bože hrál nějakou hru.

  Asi to bude možný. Mám iP7 a občas se mi stane, že mi baterka nevydrží ani den a z toho zase klidně funguju skoro 2. Včera jsem pouštěl děckám nějaký písničky na iPhonu. iP 7 se rozžhavil, a baterie letěla dolů takovým tempem, že jsem nechápal. Je trochu s podivem, že věc, která na starších verzích funguje a v nové verzi ta věc nic nového nepřinesla, je to totálně domrvený.

  Mně iPhone 11 pro tak jednou za 3 týdny najednou začne hřát, baterie jde rychle dolů, tak 15% za hodinu. Restart pomůže. Nepřijde mi, že by to dělala hudba, spíš Safari. I když teď mi zase enormně podle statistiky v mobilu spotřebovávala energii aplikace ČHMÚ. Takže spíš se mi zdá, že se v systému nějaká aplikace zacyklí a jen restart pomůže.

  Presne ten istý problém mám s batériou a teda pomôže na istý čas len reštart. Do verzie 13.5 som sa s takým problémom nestretol. Telefón sa začal po pár sekundách prezerania stránky v Safari abnormálne prehrievať a samozrejme batéria mizla bleskovo pred očami. Prešiel som na iOS 14 DB2 a som zvedavý, či sa s takým niečím stretnem.

  Začalo mi to dělat v pátek na iPhone SE 1.
  Baterka mizela před očima, telefon byl prakticky nepoužitelný, protože to vytáčelo CPU, konektivita lagovala.
  Jediné co pomohlo bylo vypnout wifi, podezříval jsem wifi modul, teď už vím, že to bylo proto, že většina aplikací má mobilní data zakázány.
  Restart telefonu nepomohl, vždy pár minut OK a pak to začalo. Pak jsem zkusil tovární reset + obnovu dat, pořád stejné.
  Nakonec jsem přeinstaloval iOS 13.5.1 + obnova dat ale dělalo to pořád.

  Už jsem si začal vyjednávat nový iPhone, myslel jsem, že je to HW problém a včera to asi telefon slyšel, že skončí v šuplíku, tak se umoudřil a přestalo to dělat. Takže jsem si od pátku po středu opravdu „užil“.

  ještě doplním, že aplikace crashovaly – protože systém jim tvrdil, že mají konektivitu, ale samozřejmě jim nebyl schopen ji poskytnout díky overloadu CPU. Takže aplikace padaly, měl jsem běžně načtenou půlku stránky v Safari, nekompletní maily apod. Jak to zrovna chcíplo.

Vložte vlastní komentář

celý text