Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stále nechápem prečo by sa mala posúvať konferencia – Aj X sa začalo predávať neskôr. Urobia prezentáciu a spustia predobjednávky.

  Jenže je rozdíl říct „X nemáme, ale máme 8 a 8 Plus“, než „nemáme ani jeden ze čtyř dvanáctek, počkejte si do října“.

  Taky nechápu místo 8 je tady SE2020, a ten kdo bude chtít novinku si ji předobjedná a rád počká třeba na Vánoce. Tradice pořádat konferenci jindy než v září by se neměla rušit.

  Mě by zajímalo, jak se budou od sebe lišit 6,1” a 6,1” PRO, když na renderech mají obě verze PRO i nepro 3 foťáky a vyšší obnovovací frekvence prý letos nebude.
  Ale i kdyby tak mi přijde jako blbost prodávat nepro verzi která by se např. lišila pouze v dvou detailech, že by PRO verze měla 3 objektivy s lidarem + vyšší obnovovací frekvenci. Nedávalo by pak smysl kupovat o cca 15tisíc dražší pro, které má o tak málo výbavy navíc?!

  Bez nabíječky? Apple účelově to hodí na odpad. Tak roč se pořád prodávají nabíječky z Číny apod. , protože lidem chybí? Jestli to chce Apple tak osekávat, a říkat, že tak je to správně, tak moje nervy brzy přetečou.

  Ve finále bude nový iphone bez displeje. Budeme si ho muset dokoupit zvlášť, nabiječkou to začne. Test kam až jsou hlupáci schopni zajít započal 😁 Už by to chtělo pozitivní zprávu , protože čím dál více se mi jabko hnusí :( odporný Cook.

Vložte vlastní komentář

celý text