Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Unlock Boltu stojí 50 centov a to je podľa mňa dosť , polkiľ chcete kolobežku len vyskúšať.
  Inak súhlasím s článkom.

  50 centu je v pohodě. Teď jsem byl v Římě, tam fungují koloběžky Lime a Dott a u obou je odemknutí za 1 euro a poté minuta Lime- 0,25 centu a Dott 0,19 centu, takže teprve tohle je dost drahé. Nicméně je to sranda :D

  Kolobežky sú od 18 rokov a platný vodičský preukaz nie ak máte 15 ;)

  Aspon si over info, ked tu pises bludy. Bolt nic o vodicaku v podmienkach momentalne nema. Je pravdou ze v minulosti podmienka vodicaku bola, k tejto situacii vsak prislo nedopatrenim pri copy/paste a preklade podmienok z krajiny kde licenciu na vedenie el. kolobezky potrebujes. Co sa tyka 18 rokov, Bolt sa chrani pripadnym zalobam rodicov za urazy deti, preto prenasa zodpovednost na rodica-dovolis dietatu, nieco sa stane tak si sam zodpovedny.

  Čítal som to z overeného zdroja ďalej som sa tým nezapodieval to že ty tu hustíš lieč si komplexy inde ty encyklopédia ;)

  Proč jezdí některé kolobezky pomaleji? A některé rychle ? Úplně mě to štve už po druhé místo je-li pomalu :( a funkci začátečník jsem měla vypnutou

  Nedoporucuju – chtel jsem se s kolobezkou svezt vecer domu a kdyz jsem prijel k baraku tak sem zjistil, ze nejblizsi misto kde je mozne kolobezku zaparkovat je zase na stejnem miste kde jsem ji vzal.. takze jsem se kilometr a pul musel zase vracet.
  Sluzba uplne k nicemu

  aplikace jaksi nespolupracuje s ukozenou platebni kartou v penezence, takze ja se zasekl na tom, ze to po mne chtelo zadat udaje z platebni karty, kterou u sebe nenosim jak je rok dlouhej. A kdyz vidim, kolik lidi dneska plati mobilem, asi nebudu zadnej exot.

  Každá bankovní aplikace ale umožňuje zobrazit si údaje z vaší platební karty – přesně pro tyto případy. Takže nevidím problém v tom je přes bankovní aplikaci do té Boltovské přepsat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.