Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Sú články a sú članky … a potom je tu toto …

    Neviem čo tu píšeš o dajakom vymanení z ruk google .. sú to milióny iných aplikácií od tretích stran ktoré su omnoho lepšie ,kvalitnejšie a neporušuju tvoje súkromie… už je to niekoľko rokov co uživateľ iphone neni závislí na applikaciach a service od google! Tak čo tu píšeš o niejakom sa snažení prosím ťa!

    Zaprvé – netykáme si. Zadruhé – jasně, xy aplikací třetích stran tu je, ale jak jsou oproti těm od Googlu rozšířené? Nebo mi tady chcete tvrdit, že Google Maps nejsou nejpoužívanějšími nebo jedněmi z nejpoužívanějších mapových podkladů světa? Nebo že Google Překladač není ve stejné pozici jako Google Maps? Google je v tech světě z hlediska služeb zkrátka hegemon a to je prostě fakt. To, že uživatel není závislý přeci neznamená, že jeho služby nepoužívá – ať už prostě jen z pohodlnosti atd. Je tedy vcelku logické, že vymanit se bude chtít Apple od něj svými řešeními, kterými bude svým způsobem bojovat i proti zbytku.

    Souhlasím s autorem. Pokud si někdo koupí iPhone „protože chci soukromí“ a pak si do něj naskládá aplikace od Googlu, ideálně ještě s tím, že má data na google drive a poštu na gmailu, tak si mohl rovnou koupit nějaký android.

    To je jako si koupit drahé bezpečnostní dveře a pak si pozvat bandu fetek na mejdan.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější