Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chápu to správně, že dána program smaže veškerý obsah (vaše data) a jen nahraje nový systém?

  Ano, vypadá to tak. Proč použít iTunes s factory reset zadarmo když můžu použít tenhle super program se slevou celých 40%!!! Výsledek je stejný, ale je to intuitivnější – místo nenáviděného itunes tu teď máme něco zbytečného, drahého ale můžeme to milovat!

  Netřeba nic chápat. Ve videu k tomuto produktu je jasné varování: použití tohoto programu vám vymaže veškerá data z mobilu a nainstaluje se nejnovější iOS.

  V článku je sice napsáno, že pokud je zařízení přihlášeno pod AppleID do Find my phone, musí se zadat heslo na AppleId a pak následuje věta, že program umí odstranit AppleID ze zařízení. Jak tomu mám rozumět ? Přece pokud je funkce Find my phone aktivní, nedovolí mi resetovat iPhone bez odhlášení. Pokud tento program toto nastavení nějak prolamuje a dokáže obejít, byla by to dost závažná security díra. Znamenalo by to možnost znovu aktivace odcizených iphonů/ipadů, dosud jsou to bez odhlášení nepoužitelné cihly. Nebo to jen marketiongově nezdůrazňujete , Pak ale to neumí nic jiného než iTunes, resetovat po odhlášení z AppleD do továrního nastavení—to je ovšem zdarma.

  Přesně tak! Pochybuji, že to funkční, když je funkce find my aktivní. Pak je to naprosto zbytečný článek … a jenom hloupá aplikace, která tahá lidí peníze za to co umí iTunes.

  Obnovit iPhone můžete samozřejmě i bez odhlášení Apple ID (v DFU), ale po spuštění po obnovení bude požadovaná aktivace s původním Apple ID.

  Aneb to co udela iTunes nebo technicka podpora Apple zdarma, tak muzeme platit za pochybny program …
  Staci oznacit clanek jako reklamu, jinak je to k nicemu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.