Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to aby je naucil detekovat chripecku. Bylo by cool vedet ze ji mas jeste predtim nez te uplne polozi.

  Jo, bude v nich malá jehla co nás bude každou hodinu bodat do ruky aby si hodinky vzaly vzorek krve. Nebo lépe! Větší sci-fi…. aby to správně detekovalo, tak budeme muset implementovat do ruky nějaký čip, který bude neustále vystaven naší krvi a bude odesílat data do hodinek. Huuuustý 🤣🤣

  Ked zatlacis jazykom korunku a podnebim v ustach urobis nejake gesto, odoberie ti to vyter z hrdla a to uz sa da vyhodnocovat. Problem bude ked si to strcis do riti :)

  Keby radsej sudruhovia v Cupertine viac pracovali na detekcii hladiny cukru v krvi v Apple Watch, ako pred par rokmi velkohubo slubovali.. tym by pomohli rozhodne viac ludom ako nejakou chripkou!

  Jestli to bude fungovat jako sledování mytí rukou, tak ať se věnují raději něčemu užitečnému. Aby mi hodinky hlásily při každém mytí hrnku od kafe čas, jak dlouho jej myji… Okamžitě jsem to vypnul.

  ach jo to fakt neviem čo bude výsledok , covid príznaky ako infekcia dýchacich ciest či už bakteriálna alebo vírusová , a drvivá väčšina bez príznakov , ale sú infekčný , možno potom AW dajú falošný pocit istoty , ako Trumpeta z dezinfekciou

Vložte vlastní komentář

celý text