Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Stare misto pro widgety je ted priserne. Zbytecne mezery, hrozna animace, search input jak pro… Stare resene jako “plocha vlevo” bylo super. Nechapu proc se takove veci musi menit a doufam, ze to nakonec bude jinak.

    Aplikace přímo z knihovny lze smazat. stačí jen podržet chvilku na prázdném místě, ne na aplikaci a objeví se aplikace s možností smazání (křížek nahoře v rohu) nebo lze aplikaci přesunout snadno na plochu bez toho aniž by člověk klikal přímo na aplikaci a dával možnost “přidat na plochu”

    Mě by spíše zajímalo, jak celou tu obrazovku s knihovnou aplikací odstranit. Používám jednu plochu s aplikacemi a mít ještě jednu vedle je zbytečné, navíc takhle chaoticky uspořádané.

    Knihovna aplikací běs! doufám, že se někdo zamyslí a přestane tento paskvil opěvovat! Nelze přeuspořádat, nelze popsat dle své potřeby. Také je hrozné číselné nastavování! Kalendář, hodiny … zkrátka běs! Zvažuji konec jablek!

    Souhlasím s názorem, že knihovna aplikací je pro mnohé zbytečná a zmatečná. Sám mám jen pár užitečných aplikací, které se mi vejdou na plochu a takto vymyšlené zlepšení, je pro mě osobně krok zpět. Doufám, že brzy příjde možnost, to alespoň deaktivovat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější