Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mi to nevadí, sledováníTV je mnohem lepší, a díky tomu že jsme objednal loni stále platím 300 za všechny hlavní programy :-)
  Na o2 a jejich předpotopní přístup k zákazníkovi už jsem dávno zanevřel…

  Ať si s prominutím strčí celou O2 TV tam, kam slunce nesvítí. Mám od nich TV za korunu k internetu. Věčně nefunguje hromada funkcí, jejich HD videotéka je k smíchu, vzhledem k tomu, že 90% filmů co je u nich k zapůjčení je na ATV za stejnou cenu v CZ dabingu v nesrovnatelně lepší kvalitě. Takže k čemu taková služba? Navíc jejich aplikaci umí smart TV jak od samsungu tak od LG. Takže proč jejich setobox co stojí za kakáč a služba co nefunguje téměř vůbec? Takže aplikaci na ATV si mohou strčit kamsi. Asi tak

  Spolehlivosti? Mate sluzbu doma? Asi ne, jinak by vam upadla klavesnice nez byste tohle napsal. Jak spolehlivost SW tak “spolehlivost” set top boxu je tragedie. Presli jsme na sledovaniTV a mame klid, frci i na stare telce. To co napsali vam pisou uz roky a hovori to o jejich schopnostech. Proc gigant jako oni to nezvladnou a male firmicky ano?

  Máme doma klasicky příjem kanálu – nic tam není a nikdo se na to nedává, a k tomu hbo, Netflix a Apple TV. Nic dalšího není zapotřebí. Chapu, ze hodně lidi to pořizuje k vůli sportu. Mám tragické zkušenosti s veškerým hw, který jsem od o2 kdy měl včetně toho jejich smrt boxu. Naštěstí se to dá vyřešit jinak. Za me o2 ma kvalitní podporu – dovolam se – a rychlý net (tam kde jsem)

  O2 spolehlivá 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Odpověď od O2 Guru zabalená takto obvykle znamená, že sami absolutně netuší a tohle jim někdo poradil, že s tím nic nezkazí. :D

  Tomáš, bývalý O2 Guru

Vložte vlastní komentář

celý text