Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ano, mám skoro tento problém. Jenže spíše trochu jiného charakteru. Nekontrolovatelně mi někdy vyzvánění zesílí samo po 2 sec, nebo ho neslyším, protože je celkově slabé, a nebo se při rozpoznání obličeje ještě více zeslabí. Podpora řekla, hodit do továrního nastavení. Při zakoupení v prvních dvou aktualizacích ještě v pohodě, ale pak to začalo, tak si nejsem jistý, když se prvotní verze již nepodepisuje, jak to dopadne. Ještě jsem do toho nešel. (IP 11) Ale štve mě to. :-)

    Nemusíte být inženýrem v NASA, aby vám iPhone vyzváněl dle vašich chutí. Naopak je to celkem jednoduché… Do nativní apky HUDBA dostaňte oblíbenou skladbu, buď zakoupením na iTunes Storu nebo staženou hudbu synchronizací z Macu. Pak už jen stačí skladbu natáhnout do apky GARAGEBAND. Skladbu lze stříhat, dávat vícero stop apod. Píseň uložíte, dlouhým stiskem aktivujete menu, vyberete známý symbol pro sdílení, tedy kostičku se šipkou a vyberete možnost uložit jako vyzváněcí tón. Jediné omezení je v tom, že se vám do knihovny zvuků uloží vyzvánelní o max. délce 30 sekund. A to je celé.

    Pro zajímavost, právě jsem stáhnul píseň v .mp3 z netu. Překopíroval přes apku SOUBORY do GARAGEBAND. Upravil dle potřeb, uložíl do zvuky a haptika. Vyplývá z toho, že už není zapotřebí ani iTunes a výroba “svého” vyzvalnění je tak dětskou záležitostí… Dodám, že zhotoveno na iPhone v iIOS 13.

Vložte vlastní komentář

celý text