Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hlavně že máme demokracii ;) teď aby se člověk bál říct svůj vlastní názor ;)

  Slodoba slova konci tam, kde sa zacina sloboda ineho cloveka. Nemylte si anarchiu s vyslovenim vlastneho nazoru. Nikto nikomu nezakazuje povedat svoj nazor, ale ten je limitovany zakonnymi mantinelmi.

  V com nemam pravdu. Porusil Chaloupka svojim vyrokom zakon? Porusil, preto bol odsudeny. Sloboda slova neznamena, ze si mozem povedat co chcem bez toho, aby som za to neniesol nasledky.

  To co rikas, nedava smysl. Podle tveho vykladu, mam seznam slov co rikat muzu a seznam slov, ktera jsou zakazana. To je uzasna svoboda slova. Zdravim soudruhu

  Demokracie a svoboda projevu byla super. Škoda. Ostatně 1. Republika to vydržela jen 19 let, teď to bylo 30. A ti policisté co to teď budou hlídat na tom odboru v Praze, budou jednou popotahování stejně jako STBáci?
  A když mi cikán nadával do mrdky bílý, to bylo v pořádku?

  Jestli mě někdo chce tvrdit, že ty dva konkretní příspěvky co zde zmiňujete by měli zasloužit trest tak jsme na tom hodně špatně. Je smutný jak se západní civilizace neustale podvoluje každymu kdo sem přijde a upředňostňujeho před puvodni obyvatelstvem ktery to musí respektovat. Pokud se zde nějake menšině nelibi tato planeta je dost velka a najdou se země u jistejch menšim i kontinent 3x větší než USA kde je nikdo tyranizovat nebude

  Síla anonymity dává pruchod tomu nejhoršímu co v nás je. Ohanite se demokracii ale ta konci v okamžiku kdy začnete zasahovat do svobod někoho jiného. Lidi si pletou svobodu a demokracii a s anarchii.

  1. Váš komentář je jen jeden úhel pohledu.
  2. Důvodů pro anonymitu je mnoho.
  3. Podívejte se na absurdní Cancel Culture v USA.
  4. Pokud začnete lidi penalizovat za jejich názory, tak se prostě jejich názory přenesou jinam.
  5. IMHO to je pořád lepší než, abychom tu měli Ministerstvo Pravdy.

  Co je spatne na „Slušní lidé dlouho snášeli vaše krádeže, agresivitu a neoprávněné požadavky na další a další výhody.“

  Asi tam cast schazi, ne?

  Btw. ted jedu autobusem a vypada to tady jak … lagru, rvou, rozvaleni, krkaj, prdej, rousky na brade. Normalne by to pak chtelo umejt savem (mozna 1/2 bezdomovci k tomu), ale co udelam? Jsem potichu jako ostatni a vystupuji…

  Je třeba důsledně rozlišovat mezi (pro někoho) nepohodlnou pravdou a skutečně nebezpečnými výroky.
  A také si dávat dobrý pozor, aby se takovéto lustrování komentářů nezvrhlo v prachobyčejnou cenzuru a nedemokratické zastrašování názorových protivníků.

  To je pochopitelné. Je totiž mnohem snažší z tepla kanceláře šikanovat duchem ne úplně zdravé individua, než zvednout prdel a vyčistit ulice od gaunerů, protože tam jde občas i o kejhák. Kolik policistů vidíte běžně třeba v metru?

Vložte vlastní komentář

celý text