Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dává mi smysl, aby součástí balení telefonu nebyla sluchátka a nabíječka – obojí si klidně koupím zvlášť, stejnětak spigen obal. Jen škoda, nebude-li standardní usb-c, lightning se přežil.

  Jasně… kup si telefon na 40 a k němu sluchátka za 8, nabiječku za 2 (nebo možná budoucí AirPower za 10, kdo ví)…. tohle byl blaf ne co jsi vyplodil. Komu by to prospělo?

  Životnímu prostředí? Myslím, ze nejsem jediný, který nikdy nevyužil sluchátka a ani nabíječku (tak maximálně na cestě), které jsou součástí balení… Když daji možnost “bez příslušenství” a možnost “s” (za normální cenu), tak jednoznačně eko řešení.

  Tohle je úžasný …co všechno chce Apple osekat?omg 😂….jiní se předhánějí , co vše daji, aby zákazníka motivovali ke koupi, jen Apple si asi mysli, vyzkousime,nedáme a uvidime, co zákazník vše vydrží …jen rak dal 😉

  Vy jste přehlédl tu část o ekologii? Souhlasím s komentářem výše, že by mohly být varianty, ať si každý vybere. Mám „plný“ šuplík iPhone sluchátek, která jsou ještě originál zamotaná v tom plastovém pouzdře. Nabíječky taky po celém bytě a v autech. Další nepotřebuji.

  Ekologii by prospělo, kdyby Apple třeba dělal opravitelna zařízení, což např. Airpods nejsou a tuším ze iPad dopadl taky tragicky. Bylo by hezké, kdybychom se u Apple dočkali toho, aby přestal razit cestu”doslouzi baterie, tak hod do koše a kup nové zařízení” a začal by dělat věci pořádně. Co se týká te šílené teorie, tak OK, mohli by prodávat iPhone jen v nějakém noname papirovem sáčku, jak je na pečivo, BULK balení 🤣🤣🤣 doufám, že to byl jen vtip.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.