Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemyslím si, že by iOS 14 šlo pouza na zařízení s Face ID. Takže nechápu proč v článku není zmíněno, že to jde pouze na iPhony s Face ID.

  Můžete tu otázku položit ještě jednou a tak, aby se dala pochopit? Ve článku se nic o kompatibilitě iOS 14 a ani o Face ID nepíše.

  „iOS 14 přinese na iPhony zbrusu novou možnost ovládání“

  Mluvíte o funkci Back Tap. IOS 14 mají i telefony s Touch ID. Jenže funkce Back Tap jde pouze na zařízení, které mají Face ID.

  Takže ano, nic se o tom nepíše a na to upozorňuji. Že byste tuto informaci měli doplnit, jelikož je to zavádějící a i uživatel třeba iPhonu 8 si bude myslet, že tuto funkci může využít, ale nemůže.

  Jelikož je ta podpora na Face Id zařízení, ale na Touch ID zařízeních již není, tak bych si tím nebyl nijak jistý. To ale stále nemění nic na tom, že by v článku mohla být věta „V aktuální beta verzi jsou podporovány pouze zařízení s Face ID. Zdali tato funkce dorazí i na zařízení s Touch ID nevíme. „

  Mám iOS 14 dva dny a jako super odladěný, téměř žádné chybky. Ale že by to byla něco tak extra, jak opět na konferenci zaznělo, nebo co z toho novináři dělaj, říct nemůžu. Pár vidgetu, které lze přidat, knihovna app, která mi nějak vůbec nedává smyl. Když si budu chtít otevřít fb, nepolezu o 4 stránky doprava, abych se na knihovnu dostal. Za mě teda nic moc a téměř žádná změna oproti iOS 13. 10 widgetů opravdu změnu nedělá…

  iPhone 8 a starší tato možnost neexistuje. Nevím zda je funkce závislá na faceID ale nemyslím. Nový iPhone SE face id nemá a myslím ze tato funkce je dostupná.

  Dobry den na svojom iphone se 2016 mi v pohode ukazuje knižnicu z aplikáciami. Skúste sa na domovskej obrazovke z prstami posúvať ako to len pojde do práva.

Vložte vlastní komentář

celý text