Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tohle optimalizované nabíjení mi nefunguje ani u telefonu. Vždycky se telefon dobije rovnou na 100%. Vám to někomu jde?

    ano jde,objeví se hláška na displeji a poté to jde vidět i v grafu dobíjení :) dávám mobil na nabijecku večer,tam se to hlavně ukazuje :)

    Já dobíjím podle potřeby případně v autě vždycky když do něj sednu, tahle funkce tedy pro mě je zbytečná, protože se vlastně nemá co naučit. Sice také nabíjím pravidelně každou noc, ale na nabíječku dávám iPhone pokaždé v jinou dobu a také ho sundavám pokaždé v jinou dobu. Ale pro lidi co dodržují pravidelnost to jistě je dobrá věc. Ale asi to využiju u Apple Watch, ty nabíjím pravidelně každý den v devět večer. Sundavám je po cca dvou hodinách když jsou dobité.

    Já jsem v tomhle směru horší případ, nabíjím kdykoli chci, jak iphone, tak Airpody, tak AW, mám sice pravidelný režim, ale nebudu se podřizovat technologii v tom jem anarchista, nebo možná neandrtálec :-D. Někdy nabíjím iPhone i 2x za den, když mě chytne herní nálada a vyšťavím ho. Možná proto má moje baterie XSka pouhých 85% (mám ho odedne vydání) a někdo ho má stejnou dobu a má tuším něco přes 90%.
    Ale jinak mi tel vydrží docela dlouho, když na něm nehraju moc hry, takže zatím i s 85% pohoda.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější