Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Taky by mohli udělat něco, kde se to dá aktualizovat. Jakože mít to na napájení, v blízkosti zařízení, atd. a modlit se k aktualizici je fakt pakárna..

  přišel jsem domů,dal pouze airpods do nabíječky,nechal je 15 minut u mobilu ,který nebyl v nabíječce a bylo :)

  Vidíš, já je tam měl včera přes hodinu a nic. Prostě si myslíš, že by si ti zasloužilo něco propracovanějšího ohledně aktualizace.

  jo to se nehádám,nic hrozného by se nestalo,kdyby v nasravení,kde jsou Airpods byla položka aktualizace sw..je to nešťastné,já jsem to myslel spíš tak ,že mám šteští ;)

  jo to se nehádám,nic hrozného by se nestalo,kdyby v nastavení,kde jsou Airpods byla položka aktualizace sw..je to nešťastné,já jsem to myslel spíš tak ,že mám šteští ;)

  Už je konečně vyřešen ten problém s indikací stavu baterií jednotlivých Airpods? Dám je do krabičky oboje na 80% a po znovu otevření krabičky má jedno sluchátko třeba jen 40% … dle dostupných informací to je SW problém, tak by mě zajímalo, kdy se to vyřeší … vleče se to od začátku prodeje na podzim až do teď …. mám už druhej kus a už jsem rezignoval … na stav baterie raději nečumím protože mě to vždycky na*ere …

  Ja tento problém nemám. Ty indikátory se občas rozhodí na bezdratovém nabíjení. Srovnám je tak, že to píchnu na kabel a necham běžet a vše se srovná na 100% .

Vložte vlastní komentář

celý text