Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nastavovat čas např v kalendáři pomocí klávesnice je docela peklo. Změnu kurzoru mezi hodinami a minutami jsem buď nepochopil nebo mám nejakou vadu. Např po napsání hodiny a pokusu pak zapsat minuty se tyto sice zapisi, ale hodina se někdy, tedy většinou, ztratí.

  Novy prichozi hovor mi automaticky ukonci ten probihajici a nikde jsem nenasel zadne nastaveni k tomu a ani nastaveni presmerovani nebo upravu hovoru na lince apod. Pak mi nahore v liste i ukazatele signalu a nazvu operatora neukazuje druh mobilnich dat (E, 3G, 4G, LTE apod )

  Už jsem tedy psal jiné komentáře, takže jen ve zkratce: podlouhlý horizontální Widget jde jen na určitý počet ikon, pod 2 řady jde, pod tři řady už dát nejde. Chybí Widget hodiny a podlouhlý widget 3 hodin vedle sebe – viděno na WWDC, ale nějak to tam nakonec nedali, buď zámĚr, nebo spíš chyba. U ikony Aktualizace se zobrazuje červená odznak jedničky, žádná aktualizace tam není – bug – musí se člověk odhlásit a zpět přihlásit k iCloudu.
  Věřím, že těch drobností bude spousta a vychytají se asi také dost brzy.

  iOS 14 zkouším, ale oproti Androidu taky betě 11 je iOS jak nějaká nadstavba hloupého telefonu, něco jako Symbian, ale 40cítkové řady, takže ten hloupý Symbian, né ten chytrý 60. Je to ostuda Apple a to předĚlání pracovního stroje který pohání Catalina na iPadovský omalovánky macOS 11.0 Big sure, je otřes! Jediné, co od Apple mám, je iPhone a měním za něco z Androidem, který je fakt 10000 let dopředu! Vše co jsem od Apple měl, jsem už rozprodal, AW5 – výdrž necelý den, MacBook Pro na kterém jsem měl betu BS jsem prodal dnes, AirPody jsem měl chvilku, nekvalita zvuku příšerná a teď se zbavuju iP 11Pro MAXe.
  Místo toho buď Samsung S20 Ultra, nebo Pixel 4 XL. Apple touto WWDC alias spíš páchnoucí WC ukázal, že se Apple řítí do sraček pro pozéry a na biznis třídu a uživatele, kteří na Macu makaj zvysoka sere!

  Mám to podobně, letos pro mě je po letech Apple mrtvá firma a přejdu taky, na něco, na čem se dá pracovat! Né předražené hračky pro náctileté, ale normální pracovní stroj s NBD zárukou 3 roky, kterou vám dá Dell, Lenovo HP a další.
  Apple je zombie, cucá energii už jen z mladých a hloupých lidí, ovlivnitelné a manipulovatelné tupé většiny mladých. Proto je Apple snad v každám filmu, Product Placment vymývání mozků.

  Zase tak tragicky bych to neviděl, ale je pravda, že všechny ty úžasné fičury jsem měl snad iž před 5 lety na SGS7…
  Jako poměrně nový uživatel firemního IP11 Pro nechápu ten kult kolem apple a jeho ekosystému, neboť mi doposud nepřinesl nic, co bych už neznal.
  Jediné, co má Apple doopravdy revoluční a funkční, je face ID, to je návykové a velmi pohodlné.
  Jinak je to naprosto tuctový a srovnatelný mobil s vlajkami od Samsungu či Huawei, mnohdy mu navíc plno věcí chybí.
  ale třeba nejsem holt „cílovka“

  Zdravim, našel jsem další chybu a to v nastavení/obecné – úložiště a při kliknutí na zkontrolování velkých přiloh ve zprávach ihned spadne na home screen

  A co by jste od Bety pro vývojáře očekávali Vy šašci.
  Pokud s Apple produktama neumim, tak si je nekuouji, i ty malý děti co mají výrobky od Apple mají lepší chápáni jak tyto produkty používat.

  Hej, jejich vyjádření bylo věcně a hlavně slušně napsáno, nechovej se jak iOvce. Hezky den.

  Nefunguje mi VoWiFi s Vodafonem, ale možná to je jen problém lokální. I přes úplně čistou instalaci (recovery a upgrade na 14 beta 1) mi systém a ostatní zabírá přes 20GB (postupně narostla velikost). Po kliknutí na „zkontrolovat velké přílohy“ v úložišti mi nastavení spadne.

  Pár much to má. Ale nic hrozného 😊

Vložte vlastní komentář

celý text