Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě funguje všechno, včetně obrazu v obraze. Vyzkoušeno v Safari, Horizon Go, Plex, Netflix, YouTube, všude mi obraz v obraze funguje, skvěle, rychle, …
  nenašel jsem za 22 hodin žádnou chybu nebo nefunkčnost, samozřejmě widgety nejsou ještě úplně doladěné, mezery, okraje atd, ale funkční jsou.

  Když mám připojené Airpody, tak vedle baterie se nezobrazuje ikonka sluchátek. Nevím, zda je to jen problémem Airpodů, ale je to matoucí.

  Zatím vše funguje vcelku dobře. Widgety bez problémů. Obraz v obraze funguje taky dobře. Dělal jsem aktualizaci i na Watch os 7 a vyzkoušel spánek —> aplikace zdraví v sekci spánek padá.
  Potom jsem zaregistroval problémy s připojením k internetu (ať už wifi nebo data) zejména znatelné při připojení k napájení.
  Aplikace funguji všechny včetně bankovních aplikaci což je milé překvapeni. Celkově mi přijde telefon svižnější a za ten jeden den mi příjde mnohem lepší osobní hotspot oproti iOS 13.x
  Testování na ip 11 pro max

  Vyzkoušeno na 6s a vše bez problémů, ještě jsem na žádný problém nenarazil, až na občasné chybějící překlady.Rychlé a stabilní,zatím bez seknutí, opravdu smekám na to že to je 1.dev beta.

  Mne funguje všetko zatiaľ 👌🏻👌🏻FaceID mi príde rýchlejšie na mojom XRku,pridanie funkcie točenia videa po dlhom podržaní ikony fotenia je super,,(mali to len nové nové modeli 11,11pro)tak isto detailne nastavenia formátu fotenia priamo v app kamery je super…Siri kt.nezabera celu obrazovku pri spustení tak isto aj funkcia volania je super,widgety musia poladiť v detailoch,rýchlosť systému aj stabilita je veľké prekvapenie,nič neseká nič nepadá..

  Dosavadní poznatky (iPhone 7):
  – Nelze spustit některé hry (např. Ingress), a to ani po přeinstalaci.
  – Widget Počasí má problém s aktuální lokalitou – pokud ji zvolím, zobrazí se Cupertino. Pokud vyberu konkrétní lokaci, je to ok.
  – Watch: v aplikaci nejsou vidět nainstalované komplikace 3. stran a nelze je tedy přidat do modulárního ciferníku (je nutné to udělat na hodinkách). To je opravdu zásadní problém.
  – Widgety obecně mi přijdou jako nedotažená filosofie. Je jich jen pár, nelze měnit velikost, občas chybí překlad, chovají se nelogicky… Jedinou přínosnou změnou tak asi je možnost přidat je na obrazovku se standardními ikonami, což ovšem vzhledem k velikosti widgetů není žádná výhra.
  – Knihovna aplikací – systém si vytvoří nějaké šochtlíky, do kterých dle vlastního úsudku umístí aplikace. Nic moc se s tím nedá dělat, co navíc to přináší proti složkám, které lze aspoň uživatelsky organizovat, netuším.

  Přidaly možnost vlastního nicku k platební kartě ve wallet? Tedy když máte dvě karty od stejné banky tak aby se v nich člověk vyznal? Taková triviálnos a nedokážou to za dva roky implementovat :-(

  me nefunguje odpoved sms kdyz mam dve sim karty a nekdo mi vola, takoveto muzu zavolat pozdeji? pak mi nefunguje Pokemon GO k tomu se vyjadrili vyvojari ze to neni jejich priorita, jinak psali ze je to public beta, a jiank nefungujou ty nahledy v imessage? jinak vse funguje a moc se mi ty novinky libi

  U mne se to na SE 2 pořád vypínalo a následně , asi 20x samo restartovalo. Nakonec mi úplně zčernal displej a dál už nic. Spravilo to 600,- Kč v servisu. Takže za mne NE (ovšem je to každého věc).

  i11Pro – 2 chyby. Sám se měni widget počasí za cokoliv jiného a u Apple Car play mi nefunguje ovládání track padu u nav. jiných poskyt. U navigace mapy vše jede, ale Waze a Google map, nejde ovládat menu. Musím začít telefonovat, pak se ukáže, kde kurzor je a musím vyjet do bočního menu, dám na ovládání Waze a je to zase špatně. Auto MB E 2019.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.