Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to v tomto případě jen takový spíš výkřik do tmy, ale Mac Pro v nejvyšší konfiguraci stojí 1,5 milionu. Tak jste se sekli jen o půl míče 😁 Počítám bez koleček a příslušenství.

  Kabel za cenu “lepšího” Lagdroidího telefonu, to zas bude voda na mlejn zdejším sociálním případům 🤣

  Uz jich mas objednany cely klubko co? Abys vsem moh ukazat jak na to mas😄

  Lol, taks mě dostal, mám jich klubko, jak to víš a po nocích si je barvím na duhovo, ale až vyjde ta nová GAY edice, hned si je koupím. Mám doma vše v Gay edici a Cocka miluju, je to můj idol 😄
  Miluju Apple, vlhnu z něj, protože z něj vlhnou i ostatní co ho na mě vidí, ale já ty barbíny zlatokopky musím iPadem 12,9″ Pro odhánět kuny jedny a pořádný chlap nikde. LSA je můj ubohý život, chodím sem spamovat pořád, právě se u příspěvku asi udělám… ááá hhhhh oooo…..

  Doufám, že tu george už nepáchne, jinak od dneška budu psát úchylárny a trollit na jeho nick 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Je potřeba si uvědomit, ze cena je daná tím, ze USB-C ve verzi 3.2 (tedy i Thunderbolt 3) má omezení v délce na 1m (při dodržení rychlostí).

  Pokud vím, tak tohle je jediný delší a i proto taky trochu větší (obsahuje elektroniku na řízení signálu).

  Cena je i tak masakr, ale aspoň částečně je na to důvod.

  Jasně, že je cena masakr, aby nebyla, když si Apple nechává rád platit za všechno 3násobek ceny! Stejný kabel od méně známé značky stojí pod 1000 Kč a to ve 2m variantě. Namátkou jsem našel třeba Xtorm kabel USB-C Original, M/M, PD, 2m, černá na jednom českém eshopu za cenu pod 1000 Kč, ale rychlosti tam nebyly, počítám ale, že bude stejná.

  Eh. Kabel, který jste poslal je USB-C ale samozřejmě není Thunderbolt 3 (rychlost je 10 gbs, což je 1/4 – z 40 gbs, 4K displaye). Toť problém i toho článku, velká senzace šílené ceny, ale základní rozdíl proti kabelu za par stovák nenapsali.

  Takže podle vašeho popisu to celkem sedí, ne? Čtvrtina ceny za čtvrtinu rychlosti…

  Takže zpátky k tomu, ten kabel je “výjimečný” a k tomu “Apple” – proto ta cena.

  IMHO za 2k by to bylo tak akorát.

Vložte vlastní komentář

celý text