Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čekal jsem od toho víc, např. nové kroužky pro spánek. Bohužel oproti fitbitu je spánková analýza žalostná. Doufal jsem, že od Applu to bude dokonalý počin..ale aspoň, že to nenechali jen pro AW6. Nejspíš nová verze hodinek přinese drastičtější změny.. a třeba i lepší senzor na měření spánku?

  Ty nevis, jak jsi dlouho spal? Nebo budes 3h analyzovat, proc si mel REM o 10 minut kratsi, nez jiny den… :-D Neblazni, bez radsi ven a toho zlutyho puntiku se neboj, to je slunicko.

  A kdy je mam nabijet? :-)

  Kdykoliv jindy? Je tak tezke je odlozit a dat nabit treba, kdyz se jdes umyt? Kdyz vstanes? Nebo je proste dat vecer pred spanim na hodinu nabijet? Boze..

  Protože v takové sprše ty hodinky hrozně využiješ. Třeba ti to ukáže kolik mozkových buněk ti to vyplavilo, i když v tvém případě jich už moc nebude.

  Za 5 minut ve sprse je asi hodne nabijes :D Apple neustale vymysli novy hovadiny ale k cemu to vsechno je kdyz ti hodinky vydrzi 18 hodin :D

  Mozna nekomu kdo se jen vali to nevadi. Ale za dobu co vstanu a osprchuji se se nabijou tak na 2 procenta. A pak dorazim domu vecer. A opravdu nechci nekde resit nabijeni. Tohle ma vyznam u neceho, co vydrzi bez nabiti tyden.

  Watche mám rád. Jsou to výborný hodinky, ale mají vjednu zásadní chybu: žalostně, ale žalostně, ale opravdu žalostně krátkou dobu použití. To, že nevydrží nikdy ani celý den limituje všechny funkce. Úsměvná je tady ta diskuse, kdy je máme nabíjet? Samozřejmě, ze v noci. Pokud to Apple nevyřeší, pak jsou všechny tyto funkce na prd, na nic a na h.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.