Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Doufám, že Hackintosh/Ryzentosh komunita stahuje taky a ukutí nám novou verzi :-) Jinak zkejsnem na Catalině :-( Jsem zvědavý, kdy Mac OS odsekne x86 emulátor, možná s verzí 11.0, ale to by měli smolíka asi i lidi, co kupovali nějaký stroje letos a budou kupovat i příští rok… Na hackintosh komunitě už jsou hezké diskuze, jakože MacOS 10.16 Hackending :-D

    Mě se na WDC „líbilo“ jak se to na tom ARMu úplně seklo když ukazoval Laru Croft, jak skáče do té vody :-D Takže na hry asi nééé.
    Mě by jen zajímalo, zatím jsem nezkoušel, ale slyšel, prý když máte Mac + iPad + iPhone tak program, nebo hru si musíte koupit rovnou třikrát pro každé zařízení zvlášť, což mi přijde, jako úchylárna abych za to, co jsem uŽ jednou zaplatil, musel znovu ještě dvakrát platit. To by měli sjednotit. Na Androidu, když si něco koupíte, funguje vám to automaticky, krom telefonu, i na tabletu.

    Protože aplikace na android si nikdo nekupuje. Tohle je čistě na vývojáři. Ano teď je to úplně 100% na vývojáří, ale šlo to i dříve, když ten vývojář chtěl. Hlavně 99% aplikací na iphone+ipad jsou vždy jednotné. Jenom aplikace na mac se většinou platí extra.

    Facku by zasloužila leda Tvoje babička ty kreténe. Nikdo si aplikace na android nekupuje. Raději si předplatíte warforum a taháte to z netu. Facku si dej Ty a zmiz než Ti hacknu shit droid svým applem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější