Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já bych nepřivítal AirPody s designem PRO řady a to proto, že už jsem si koupil PRO řadu :-)
  Airpody 1 a 2 byly zvukově jak levné šlupky za 100Kč od ťamanů z tržnice a navíc pecky, takže jedno mi v uchu trochu drželo a druhé vypadávalo. Airpody Pro přinesly ucházející zvuk + ANC a propustnost, stály mě tenkrát, jak vyšly 6300Kč v jednom nejmenovaném eshopu. Cenově by Airpods Pro odpovídala rozmezí nějakých 3500 – 4500 Kč max, cena jako vždy totálně přestřelená, no Apple.
  Jen jsem zvědavý na cenovku Airpods 3, která by si myslím mohla být nějakých 5000 a něco. Což je docela průšvih, když zánovní Airpods Pro seženete po bazarech už od 4500Kč.

  Já bych naopak PRO vzhled a lepší zvuk přivítal, jelikož se mi nechce dávat tolik peněz za PRO verzi, kterou bych za 2-3 roky hodil do “koše” kvůli baterce co nejede vyměnit. Aktuálně váhám zda koupit verzi PRO za 5500 nebo čekat na horší verzi :-)

  Mi by klasické pecky trochu chyběly. Mám jak pecky, tak Pro a rád sluchátka střídám. Každé se hodí pro něco a není od věci mít oboje. Rozhodně klasické nehrají jako šunt. To je žvást. Hrají normálně a jejich hlavní přednost je operativnost použití. Na tohle ani Pro nemají. ANC je sice fajn, ovšem jen v určitých situacích. Tím myslím hlavně dopravní prostředky. Pro nejsou vhodné na chůzi. Člověk slyší každý svůj krok díky ucpání uší. To je nevýhoda špuntů.

  Oba tvary mají své kouzlo a něco do sebe. Klasické pecky mají geniální tvar léty ověřený a nepřekonatelný. Pro jsou fajn špunty do hlučnějšího prostředí.

  Ať to dopadne jakkoliv, tak pokrok nezastavíme a stejně si zas rádi koupíme novou verzi.

Vložte vlastní komentář

celý text