Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  aplikace Aktivita na watch je podivná, když jde člověk na inline nebo na běžky, tak se neobtěžuje to zapína GPSku, asi to holt u těchto aktivit není důležity :-D

  Kdy se zapne/nezapne GPS je dano charakterem cviceni, ktere se na hodinkach spousti manualne. U outdoorovych cviceni se zapne vzdy, u inddorovych to nedava smysl. Na hodinkach je mozne nastavit i to, aby rozpoznaly chrakter cviceni. Ja to spoustim manualne.

  „Údaj o zotavení srdeční činnosti je poměrně užitečným ukazatelem toho, jak se zlepšuje vaše fyzická kondice“
  Naprosto souhlasim je dobre vedet o kolik a za jakou dobu se snizi TF po skonceni cviceni. Kkyz patricne neklesne do 10 minut, muze to avizovat srdecni vadu.

  Ahoj, zrovna nad tím laboruju, tak se mi tento článek hodí. Cvičím s touto apkou pravidelně v tělocvičně, běhám na pásu atd. Zajímá mě, že někdy jsou číslice hodnoty uběhnuté vzdálenosti bílé jindy modré atd. Stejně jako uzakatel tepu srdce. Někdy červené, jindy bílé číslice… Neorientuju se v tom, ale moc bych rád, třeba to má nějaký význam. Poradíte? Děkuju

  Bohužel stále není možnost měření cvičení na in-line brusle – ujetá vzdálenost.
  Když člověk zadá místo toho Jízdu na kole, tak to měří správně vzdálenost, ale blbě kalorie a když vyberu Běh venku, tak to sice měří správně kalorie, ale vzdálenost zkracuje o 30%. Teď během víkendu jsme jeli na bruslích stejnou trasu a vzdálenost při rozdílném druhu cvičení je fakt velká. Snad to nějak vymysli lépe.

  Prosím o radu
  Když si spustím v aplikaci Aktivita uprostřed dole možnost „cvičení“ na svém iPhonu 11 zobrazí se mi jednotlivé řádky (historie mých aktivit). Když si ale na jednu z nich kliknu, aby se mi zobrazily podrobnosti, tak se řádek otevře, ale následně na to se aplikace zmrazí a nelze s ní nic dělat. Pouze musím čekat na to, až se apka sama celá vypne. Měl také někdo tento problém a může mi poradit? Apku jsem odinstaloval a nainstaloval znova. Samozřejmě předtím bylo třeba AW odparovat od mobilu atd. Mam nejaktuálnější iOS jak na AW, tak na iPhonu. Díky za rady.

Vložte vlastní komentář

celý text