Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  aplikace Aktivita na watch je podivná, když jde člověk na inline nebo na běžky, tak se neobtěžuje to zapína GPSku, asi to holt u těchto aktivit není důležity :-D

  Kdy se zapne/nezapne GPS je dano charakterem cviceni, ktere se na hodinkach spousti manualne. U outdoorovych cviceni se zapne vzdy, u inddorovych to nedava smysl. Na hodinkach je mozne nastavit i to, aby rozpoznaly chrakter cviceni. Ja to spoustim manualne.

  „Údaj o zotavení srdeční činnosti je poměrně užitečným ukazatelem toho, jak se zlepšuje vaše fyzická kondice“
  Naprosto souhlasim je dobre vedet o kolik a za jakou dobu se snizi TF po skonceni cviceni. Kkyz patricne neklesne do 10 minut, muze to avizovat srdecni vadu.

  Ahoj, zrovna nad tím laboruju, tak se mi tento článek hodí. Cvičím s touto apkou pravidelně v tělocvičně, běhám na pásu atd. Zajímá mě, že někdy jsou číslice hodnoty uběhnuté vzdálenosti bílé jindy modré atd. Stejně jako uzakatel tepu srdce. Někdy červené, jindy bílé číslice… Neorientuju se v tom, ale moc bych rád, třeba to má nějaký význam. Poradíte? Děkuju

  Bohužel stále není možnost měření cvičení na in-line brusle – ujetá vzdálenost.
  Když člověk zadá místo toho Jízdu na kole, tak to měří správně vzdálenost, ale blbě kalorie a když vyberu Běh venku, tak to sice měří správně kalorie, ale vzdálenost zkracuje o 30%. Teď během víkendu jsme jeli na bruslích stejnou trasu a vzdálenost při rozdílném druhu cvičení je fakt velká. Snad to nějak vymysli lépe.

Vložte vlastní komentář

celý text