Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Inak super by bolo, keby začali číslovať všetky OS od jednotky, teda:
  Watch OS,mac OS, iPhone OS,Tv OS,iPad OS , ciže tento rok by bol akože verzia 1 a buduci rok by bolo
  Watch OS 2,mac OS 2, iPhone OS 2,Tv OS 2,iPad OS 2 atď…

  Co by na tom bylo super?

  Super by na tom bolo to, že chcú vývoj OS robiť novým sôsobom, takže by to označovalo nový začiatok ,namiesto 14,15,16….
  iOS 14 už nemá obsahovat nové funkce za každou cenu. Vývojáři nyní budou daleko obezřetněji posuzovat každou část kódu a nestabilní novinky ven nepustí.

  Společnost Apple přepracovává způsob, jakým vyvíjí a testuje systémy iOS, macOS, watchOS a tvOS. Doufá, že nový přístup z dlouhodobého hlediska zlepší kvalitu každé softwarové platformy. Informuje o tom Mark Gurman ze serveru Bloomberg.

  Máš snad pocit,že marketingové týmy se zabývají vývojem OS? A vůbec, co máš za problém s vyladeností ios?

  Nevim jak dlouho ses ty u IOS ,ale ja od iphonu 0 po nynejsi modely co jsem mel moznost pouzivat ,tak jsem si prosel slusne vyvojem systemu a musim rict,ze tolik aktualizaci s opravama jsem nezazil do doby IOS6… pak se to zacalo nejako podelavat… 😉 samozrejme technika se posunula. Internet je na jine urovni.. hackeru je vic apod… ,ale vymyslet nove nazvy me taky prijde zbytecny… radeji bych uvital jine veci. Ve kterych apple davno zaspal…a to jsem verny fanda jiz nekolik let

  První iphony byly v podstatě dumb phony s pár funkcemi navíc. V posledních letech se ios mění, bobtná, a je otevřenější než kdy dřív. S tím prostě bude růst počet chyb, je to jen software jako každý jiný. Co se týká mě, jsem u Applu od šestek, a jediné problémy, které se u mě projevily, byly u ios 11. Navíc se ty drastické chyby, které tady podsouváte, se dějí jen u promile zařízení. Každej akorát pindá o tom, že si přečetl o chybách na internetu, přitom se většiny netýkají.

  to je smutné že používáte IOS na iPhone tak dlouho a ani nevíte, že je to veskutečnosti operační systém pro Switche a Routery od firmy Cisco. já používám na iPhone iOS.

  „První iphony byly v podstatě dumb phony s pár funkcemi navíc“ To jsou ale pořád.

  Pravda bolí co? :-D iOS je jako Symbian na Nokiích, akorát má Apple parádní marketing, iPhony valí snad ve všech filmech… Apple je top masírka a proto je tak IN, hlavně, mezi mladýma, kteří tak daj na povrchní pozlátko…. Takže prozatím osud Nokie Jabko nečeká, právě naopak, Jabko vidím všude, což je trochu škoda, stává se tak fádní.
  Zvlášť, když iPhone vidím u kdejakého Cikáda…

  Nerekl bych, zezacatku byl iPhoneOS, od verze 3 nebo 4 ho prejmenovali na iOS(s tim, ze to resili s Ciscem) a ted zpatky na iPhoneOS? Nejak se mi nechce verit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější