Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dúfam, že Lidar dostane aj bežné Pro-čko. 6,7 obrazovka je pre mňa moc.

  Viděl někdo vůbec to poslední video od EverythingApplePro? Ani jedno slovo LiDARu navíc se přiklání k tomu co řekl Jon Prosser.
  Jon má asi jedny z nejlepších zdrojů takže dost dobře ví o čem mluví a nevydává žádné domény pokud to nemá potvrzeno od svých zdrojů – video o HW zveřejnil už před měsícem
  Když se nad tím zamyslíte tak je blbost mít jen jeden Pro model s LiDARem, bez něj by nebyl skoro žádný rozdíl v HW mezi 12 a 12Pro.
  Tady se pohybujeme mezi iPhone ne mezi Macbooky.

  Za mě docela bída. Návrat k 7 let starému designu mi ani tak nevadí, jako to, že opět notch WTF!? Tak jen podojit ovce a příští září možná už konečně bez notche, nebo opět zmenšení a až v roce 2023/2024 konečně s velkou slávou i opožděný Apple začne schovávat všechny ty ohavnosti pod displej, tak tu budeme mít konečně Tro NoFrame displej, možná i s microLED…. nebo spíš pár let s miniLED a pak opět s velkou slávou s microLED, kterou už konkurence bude mít roky.
  Zas taky dobře, alespoň ušetřím peníze a moje XSko bude sloužit ještĚ pár let, než budu mít důvot přejít na konečně něco moderního.
  Taky nechápu, proč už nemůžou dát do normální malé 5,4″ 12ctky 3 objektivy… škoda :-(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.