Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nejjednodušší je v nastavení zadat jazyk Czech a pořady bez dabingu či českých titulků se prostě v nabidce nezobrazí. Jinak změna jazyka je v pravém horním rohu, alespoň u nás doma.

  Netflix provozuji na novém TV, ale mám i asi 6 let „starý“ TV zn. Samsung UE40D6750, připojený k internetu, ale kde se mi to nedaří. Na podpoře Samsungů mi řekli, že tento typ Netflix nepodporuje. Pokud se v tom někdo lépe vyznáte poraďte mi, prosím, jeli to skutečně tak. Děkuji.

  Netflix.stoji to prachy,tak neexistuje že by film jako tata je doma byl bez dabingu a navic tam nebyl ani druhý díl
  I dokonce komerčni prima byla toto schopna odvysilat.Netflix je slabota.Zatim spousta filmů co jsem zadával tam neni.Je to nepochopitelné..

  A kdo chce ušetřit tak si zaplaťte Netflix přes Aliexpres. Mám to takhle už několik měsíců a vyjde to na 60-80kč na měsíc. Takže pecka. Ceny v ČR jsou zlodějina…

  Já teda nevím ale pomocí toho vyhledávání se mi zobrazí asi tak 20 filmů. To vážně není na netflixu v češtině ani Forest Gump nebo Pátý Element? Nechápu co je špatně.

  Je možné, že v netflixu který má přítel v angličtině nemůžeme najít český film, který je na netflixu, který já mám v češtině?
  Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější