Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přijít v době, kdy už jsou v prodeji ohebné displeje, s dvěma displeji s pantem , je jako kdyby teď nějaká automobilka přišla s parním strojem.

  No a mně třeba právě ten koncept Surface s dvěma displeji zaujal mnohem víc než ohebné („otevírací“) displeje. Které mohou být směrem do budoucna, ale zatím mi jako spolehlivé nepřijdou. Nechci používat nástroj, který mi za rok může začít přinášet víc starostí než pozitiv. A to mluvím z osobní zkušenosti – zažil jsem za svůj život několik „průlomových novinek, které měly změnit svět“, a skončily v zapomnění. Vzpomene si dnes někdo na Motorola StarTac 85? Miniaturní Včko, hezké… které se mi 2x zlomilo v kloubu a šlo na výměnu. A to nejsem dobytek, mám rád věci udržované a starám se o ně.

  Ja vzpominam na stare dobre telefony rad.
  Pamatuju dobu kdy se psala mobilni revoluce.

  Motorola Startac 130
  A pak vyborne V3688 a V3690

  Vy nemít toho Johna Posera tak nemáte snad ani o čem pisálkovat, posleteu prosím nějaké drobné z těch reklam. V době Covidu mu jistě přijdou vhod.

  Nesmysl. Jen zkoušejí. Spousta lidí si to umí představit dost dobře už jen proto že Véčka už existovali. Většině, ale vyhovuje nic nikde nerozlládat a neotvírat. Bude to jen okrajovka, tedy v tomto provedení nebo to co má Sam.

  Bych si V-cko klidne koupil, z novych ma skvele rozkladaci v-cko motorola, ale dva problemy, zabite cenove a hlavne to jede na vlastnim OS, kdyby to melo alespon android, ale vlastni system nebude mit tolik aplikaci ktere clovek pouzije

  A paj je tu vymrela kategorie “slider”
  Mel jsem samsung d600e a bylo to skvele, ale to neexistovali jeste zadne smartphony :-D

Vložte vlastní komentář

celý text