Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Muze mi nekdo vysvetlit pointu toho si nahravat hovor ? :) Nikdy jsem to nepotreboval a ani nevim na co :)

  Já bych to využil u pracovních hovoru, kdy se po mě něco chce (víc různých informaci prohraných do detailu) a kdy bych si to po hovoru v průběhu jejich vypracování rad připomenul.

  Za tuhle funkci bych vrazdil, jakmile to přestalo být funkční i na posledním Andoidu, tak mě nic nedrzelo přejít na iOS. Pracuji s lidma a za měsíc odbavim klidně 200 hovorů. Když sem třeba v autě a volá zákazník, nemůžu si poznamenat jeho požadavky. Tak sem večer dojel domu a pěkně si vše poslechl a podle toho se zařidil. Pak vymazal a byl pokoj. Ale myslím, že tahle funkce integrovaná nebude…

  ono stačí zákazníkovi říct, ať to pošle písemně mailem, ne? Normální člověk to pochopí a pošle, nenormální to nepochopí, nepošle a „nemá“.

  Achjo.. Opravdu jsou lidi takhle omezení? Na světě je 8 miliard lidí, už by to chtělo si uvědomit, že se mezi nimi najdou takoví, kteří si hovory nahrávat potřebují. Stačí jen trochu začít přemýšlet.

  Ja jsem to sice take nikdy nepouzil i kdyz nekdy by se mi to hodilo, typicky pracuji a klient mi vola a diktuje co potrebuje zmenit a zapamatovat si 10-20 minutovy hovor se vsemi zmenami neni opravdu v sile vetsiny lidi – a na to se nahravani hovoru hodi. Clovek si to pak pusti a nezapomene na zadne zmeny.

  Tak třeba já, pracuji s lidma. A za měsíc odbavim klidně 200 hovorů. Když sem třeba v Autě, volá zákazník tak si nemůžu jeho požadavky poznamenat. Tak sem večer dojel domu a vše si poslechl a podle toho se zařidil. Za tuhle funkci bych i vrazdil, jak to přestalo být funkční na posledním androidu, nic mě nebránilo přejít na iOS.

  dovolím si tvrdiť že Európe táto funkcia nebude na 100% dostupná , je to veľmi kontroverzné , a u si viem predstaviť tie žaloby na Apple že to umožnil . stratu súkromia a podobne , a od verzie Androidu číslo si nepamätám zmizlo api pre nahrávane a appky fungujú nespoľahlivo . kolega však tvrdí že na xiaomi to funguje stále a že vraj perfrktne tak toto je typ pre pána 200 hovormi

Vložte vlastní komentář

celý text