Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jestli to bude potřeba aktivovat ručně, tak to bude od Applu docela fail. Garminy to dělají automaticky už minimálně 5 let..

    Je docela sranda ze AW to jeste nemaji a automatickou detekci maji i samsung hodinky co jsem mel pred applem. Mel jsem galaxy active 2 a to se tady popisuje presne sedi jako samsungy. Stazeni listy a zvoleni rezimu na sledovani spanku coz obsahovalo vypnuti displaye a notifikace atd. Tam se to jmenuje rezim dobrou noc a fungovalo to moc hezky a presnost taky super.

    A proč jsi se zbavoval Galaxy activ 2? Já jsem se zbavil po cca roce Apple Watch 5, nevyhovovali mi, výdrž necelé dva dny a to jsem je používal jen jako hodinky, ciferníky žádné a aplikace, taky o ničem. Jediné, co se mi na AW líbilo, byl ten cca 30 let starý design, jak za komoušů digitálky za 50Kč od větnamců, retro styl mají AW dokonalý a to mě na nich sedělo nejvíce, ještě kdyby odstranily ten příšerný několika mm rámeček kolem displeje a udělali je konečně bezrámečkové….. a s výdrží 4 dny, tak bych o AW znovu uvažoval. Teď přemýšlím o konkurenci a nejvíc se mi líbí právě galaxy active 2, ale nevím, jak jsou na tom z výdrží. Garminy se mi nelíbí a FitBit jsem měl 1 čku a ty sice vydržely s mým zacházením skoro 7 dní, ale zas nic moc neuměli.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější