Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Blíží se ios 14 a stejně máme pořád v systému chyby. Nejlepší vizitka tak vyladěného systému. Nedivím se, že si z nás Androidi dělaj prdel

  Jasně, chyby v iOS.
  Třeba teď je ve všech androidech chyba, kdy nastavení blbé tapety zacyklí a zablokuje celý systém. Staré verze ani opravu nedostanou.

  Takže se chyť za nos.

  Myslím si, že nie je na mieste porovnávať toeto chyby. Chyba u androidu sa týka toho, že systém sa nevie vysporiadať s farebným profilom toho konkrétneho wallpapera. Uvedený problem však nemajú všetky android zariadenia. Ak už sa nájde zúfalec, ktorý si ten wallpaper nastaví, tak vzniknutý problém vyrieši obmovením tovarenského nastavenia a obnovou dát. Skús dať návod na riešenie problému u iPhonu, Ty chytrolín.

  „Uvedený problem však nemajú všetky android zariadenia.“ Stejne tak nemaji tyhle problemy vsechny iPhone zarizeni. Ja napr. jsem nikdy nemel zadny problem s iOS 13.

  Pokud si pamatuji, tak ios šlo zablokovat šikovnou sms.
  A speciálně pro tebe autisto ti odcituji článek, pod kterým jsi napsal komentář.
  „Ačkoliv není v tuto chvíli zcela jasné, co za nimi stojí, jako nejpravděpodobnější vysvětlení se momentálně jeví softwarová chyba, která byla zřejmě součástí iOS 13.5 či 13.5.1“
  Tak se chyť za něco raději ty :)

  Jaké konkrétní chyby?

  Četli jste ten článek, nebo jen hledáte komentáře?
  Ios měl pár měsíců zpátky chybu, kdy ho zrakvila obyčejná sms.
  Pokud nevíte jakou chybu, doporučuji si přečíst článek znovu chytrolínci moji :). Kdyby se jednalo o chybu displejů, tak se tento defekt objevil mnohem dříve. Chápu, že uvažovat řadu zdejších lidí bolí.
  K nevíře jací autisté se zde nacházejí

  Je zvláštní, jak se furt objevuje mnoho různých článků týkajících se chyb v iOS, ale já se na iP11 Pro nesetkal s ani jednou… Nojo, hold dobrý kus nejspíš :)

  mám stejnou zkušenost, přitom iPhonů a jiných Applí zařízení mám plnej barák.
  Ale o čom inom holt ten bulvár má psát.

  Kup si Airpods Pro. 😀 Já už mám v rámci reklamační výměny 3. a druhou krabičku. :)

  1. Špatně dobíjela krabička, tak mi vyměnili sluchátka.

  2. Krabička stále špatně dobíjela, tak jsem po 10 minutách od 1. reklamace nesl znovu na servis a vyměnili krabičku a opět sluchátka (ano, dali mi nová za jiná nová)

  3. Po novém update v jednom chrčelo, když jsem mluvil (psalo se tu o tom), tak nová sluchátka.

  Zrovna včera jsem byl svědkem jak na S20 nešel přijmout hovor (posuvník nefungoval), takže restartovat telefon a volat zpátky… A to jsem si myslel, že u Lagdroidu alespoň tyto základní porodní bolesti už odezněly 😕

  Zrovna nedavno jsem byl svedkem na vlastnim Xs kdy mi posuvnik na prijmuti hovoru posunout nesel taky a nebylo to poprve.
  U apky Vinted mi obcas behem vteriny komplet odstavi telefon tak, ze ji pouzivam a najednou je tma, nic nereaguje a behem par vterin nabehne bile jablko po restartu telefonu.
  To se mi u Androidu nikdy nestalo.
  Jine aply pro zmenu ani nenabehnou, namatkou Pantone Studio. A to uz nekolik mesicu a oprava nikde. Znovu na Androidu toto neexistovalo.
  Mam 100+ apek na obou systemech.
  Mluvit treba o sprave volani u Apple, kdy ma clovek dve karty ani nemluvim. Obcas se stane, ze je cislo vytoceni namisto firemniho profilu soukromym, i presto, ze je v nastaveni jasne dane vse vytacet pomoci firemniho cisla. Nasledne, kdyz to zjistim, tak se chci prekliknou na firemni vytoceni, ale ono to nejde, proste to nereaguje a obcas ta volba vubec neni. Neuveritelne. Jedina moznost je si cislo zapamatovat, nebo napsat na papir a vytocit ho komplet znovu a rucne nastavit odkud chci volat, protoze si system pamatuje ze posledne volal ze soukromeho.
  Tohle je treba sakra problem!

  Co ma spolecneho nejaka 3rd party noname appka s iOS jako systemem? To ze ty firmy neumi vyladit svoje appky je ciste jejich problem…

  Tak se naucte cist. Ja popisuji, napriklad, jakozto zasadni problem prisernou spravu volani na dvou simkach. Pri shonu v praci je obcas telefon naprosto nepouzitelny.

  A volani bude bude asi soucast iOS, ze?

  Nic to nemeni ani na toˇ, ze na Androidu apky nepadaly, a uz vubec nerestartovaly telefon. Je mi fuk, ze to ma nekdo neodladene, ale aby apka kompletne restartla telefon, to je uz dilo.

  Ano, presne, ten vyvojar musi byt natolik retardovany, ze dokaze svoji appkou zafloodovat system natolik, ze se restartuje. Nebudu se divit, kdyz apple ty appky stahne(pokud je ti umelci neopravi).

  Jablko vystihuje nejen software, ale i hardware, coz v pripade „robutkaru“ neplati.

  Co že prosím … vyzdvihuje ?!
  Myslíš displeje od Samsungu, paměťové čipy os Toshiby , čipy CMOS od Sony a zbytek elktrosoučástek od HTC ..atd.
  Nebo myslíš ios který už má víc opravných verzí než je zdrávo, a pořád jim to nejde .

  Možná že to tu spoustu lidem nedochází , ale “ Droidům “ jsme pro smích ..

  On psal vystihuje!
  Ano, HW od externích výrobců ve vyšší kvalitě kde Apple nastavuje kontrolou a většinou jde také o návrhy Applu, kdy tyto firmy jsou pouze výrobci, to Apple vystihuje. Je to prostě jen součást strategie, kterou využívají mnozí jiní výrobci čehokoliv. Budeme snad obviňovat např. Samsung že si sami netěží kovy a ropu pro výrobu a tudíž to tedy není jejich?

  Kvalita OS jde s jejich v mnoha směrech naprosto nesmyslným bobtnáním a stále sílícím tlakem na „inovace“ všeobecně dolů. A aby toho nebylo málo, i celková kvalita jejich vývojářů rok od roku klesá…

  Na iP11 Pro nic takového nepozoruju. Bude to tím, že zůstávám na iOS 13.3.1 pač se bojím aktualizovat na novější. Když jsem to udělal z verze13.1, iPhone začal hicovat v gamese Tapped Out (před tím vůbec!) a snížila se doba na jedno nabití. Sice v řádu minut, ale i tak mi to vadí. iOS 14 mne asi k upgradu donutí, do té doby si vykuř játra Apple 😀

  IPhone byl vždycky nekvalitní nejdřív se telefony ohýbaj a teď tohle měli by přestat dělat telefony se Steve jobsem už to není ono že se nestydí

  A proto Jobs uvedl do prodeje telefon, který uchopením do ruky zastínil signálma nedalo se s ním volat. Další pako co nezná ani historii, sotva vylezl ze školy a teď tu mudruje.

Vložte vlastní komentář

celý text