Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Úplně jednoduše to funguje. Veškeré produkty na prodejnách mají nainstalovaný demo iOS s demo aplikacemi a obsahem. Aby toto mohlo být nainstalováno, musí být SN zařízení zadáno do speciálního softwaru, který spravuje právě tyto zařízení. Mno a jakmile je SN v systému, není složitý tam do danýho kusu poslat konkrétní block či úpravu na dálku viz. popup na ukradených během nepokojů.

  Cena samotného zařízení pro Apple nebude určující. Jde jim spíš o to aby se podobné věci nevypláceli. K čemu bude někomu vykrást obchod, ukrást iPhone nebo jiné zařízení a riskovat chycení když ta věc bude stejně nepoužitelná. Dotyčný zařízení zahodí a příště půjde vymlátit jinou prodejnu.

  Jen upřesním, že demo iOS se instaluje pouze na vystavené produkty. Nikoliv ty v originálním balení ve skladu. Tam by mi to sledování bylo opravdu záhadou.

  Otázka jestli ten „demo iOS“ v sobě nemá každý zařízení…to by mohl být důvod proč je potřeba pro aktivaci iPhone být online nebo mít SIMku (nebo co to tam je za divnopodmínku)

  Ahoj, nemá, dříve se přehrával původní SW pomocí iTunes, netuším jestli se pokročilo a nyní to probíhá pomocí QR kódu ze serveru v určitém kroku start guide.

  Každopádně si myslím, že tu hlášku dokážou poslat do kteréhokoliv iPhonu, stačí jim IMEI/ SN. Ukradené iPhony zjistí jednoduše inventurou po vykradení.

  S pozdravem,

  Staci ked eviduju skladove zasoby podla sn/imei (druhy ciarovy kod) a tak vedia co maju mat skladom a nemaju. A to co nemaju tak to na dialku zablokuju. Jednoduche

  Stejně je to od Apple vlastně zbytečné, obchody mají 100% pojištěné, takže o co jim jde. Zloděje má chytit policie a zakleknout si na něj

  Mozna ani tak nejde o to aby se ty telefony vratili, ale aby se to zlodejum nevyplacelo a aby se tim nesnizovali ceny novych iPhonu tim ze se bude prodavat kradene zbozi.

Vložte vlastní komentář

celý text