Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak (zrejmě) smrtí. Ten člověk zemřel udušením odhalila pitva!!!!

  jak vidím váš výplod, vy určitě ne

  U policie pracoval 18 let, na krku měl za tu dobu 18 disciplinárních řízení a stojí před rozvodem. To je ve zkratce Derek Chauvin. Muž, který je vyšetřován, že při zatýkání v Minneapolisu zabil černocha George Floyda. Smrt odstartovala v USA vlnu protestů proti policejní brutalitě, jež se na mnoha místech zvrhla v běsnění davů.

  Chauvin pracoval pro minneapoliskou policii 18 let. A jeho nadřízení s ním pravidelně řešili stížnosti. Jen ve dvou případech ale dostal důtku, uvedla televize CNN.

  Z databáze stížností proti úředníkům ve státě Minnesota, kterou vytvořila nezisková organizace s názvem Společenství proti policejní brutalitě, vyplývá, že Chauvin byl také několikrát kárán za použití „ponižujícího tónu“ nebo „ponižujícího výraziva“.

  Podrobnější informace o interním vyšetřování Chauvina či popis jeho jednání nejsou k dispozici.

  George Floyd zemřel před týdnem během zatýkání ve městě Minneapolis, kdy mu právě Chauvin několik minut klečel na krku. Policista podle trestního oznámení klečel na Floydově krku osm minut a 46 vteřin, z čehož dvě minuty a 53 vteřin v době, kdy muž již nereagoval. Klečel tedy už na bezvládném těle.

  Předtím Floyd prosil, aby ho policie nezabíjela, a opakovaně si stěžoval, že nemůže dýchat. Právě věta I can’t breath (nemůžu dýchat) se objevuje na nápisech během současných protestů. Ty se rozšířily už do 70 měst, provází je i násilí a rabování.

  Zatímco americký prezident Donald Trump volá po rázném zjednání pořádku, někteří policisté dávají najevo sympatie k demonstrantům.

  Sud: a životopis Floyda dostaneme taky ? Mimochodem jestli nějakej policista schvaluje rabovani atd nemá u policie co dělat. A že Trump chce sjednat pořádek ? No hrůza.

  No jasně, v Apple Storech se přeci demonstruje proti násilí úplně nejlépe! ….TVL, taková fraška. Celé je to jen záminka pro rabování, zapalování aut, ničení věcí a bezdůvodnému násilí pod záštitou boje proti rasismu. Jak pomůže věci, že vypálí kostel? Může mi to někdo vysvětlit? A od celebrit by člověk čekal, že se postaví proti rabování a násilí v ulicích. Místo toho se hromadně připojují k podpoře demonstrací v aktuálním stavu, světové značky uploadují na sociální sítě černé obrázky s hashtagy: #blacklivesmatter #blackcomunity a pod. Tak buď je „jedna země, jeden člověk, žádná rasa“ nebo podporují rasismus a jednu konkrétní rasu – už by si měli vybrat!

  To je zaujímavé, veď Cook vyjadril poľutovanie nad smrťou toho Lloyda, tak prečo reagujú Apple store ?
  Tu niečo smrdí, podľa mňa to bola len zámienka na vyvolanie protestov ako majdan.

  Pretoze to vyuzivaju lebo mozu. Co ma spolocne Nike obchod so smrtou Floyda? Si pozri veda ako „protestanti“ utekaju s plnymi rukami oblecenia von z obchodu. A hadaj akej farby su ti „ludia“?

  Však jj není na pořádnou rabovačku a ničení soukromého majetku kdy budu ještě označován za chudáka demonstranta a celej svět včetně poslušnejch blbů co si na protest měněj profilovky na černo mě bude oslavovat :( takhle určitě změněj lidi názor na to co se děje a hned se vše změní :D kde byli všichni tihle poslední spravedlivý když se to dělo opačně ?

  Sama cierna tvar pri rabovackach, je kopec videi ako v obchode napriklad NIKE vychadzaju cierne tvare s kopec obleceniami v rukach. Co ma toto docinenia s protestom??? Dufam, ze Trump nepolavi a armada a policia pritvrdi lebo nic ine si nezasluzia.

Vložte vlastní komentář

celý text