Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  200€ za 8 GB Ram.. Apple má sakra šťastie, že 90% ovcí nevie nič o technológii a cenách, 9% toho vie dosť ale sú ovce čo si to budú obhajovať ako sú komponenty suprčupr a zvyšné 1% proste vie ako je Apple predražené a nenažrané, ale ten daný produkt proste chce alebo potrebuje.

  Ja o technologiich sa cena vim hodne, ale potrebuji k praci OSX. Takze to resim koupi Mac mini 2020 i7 s 8GB ram. A sam si je vymenim za 32gb. Chybejici graficky vykon nahradi eGPU.

  Hackintosh, pokud člověk není úplně blbý a má o v podvědomí, jak to s cenou HW komponenty je.

  Pri 16cke si Apple pyta za 16GB ram extra (16>32) 500 eur. Cize logicky 8cka by mala stat okolo 250eur. Takto by to sedelo. Kazdopadne su tie ceny sialene.

  Uvažoval jsem o 16 GB variantě. Teď už tedy ne! Jak moc by se 16 GB na MBP projevilo?

  Celkem dost, pokud otevřeš více aplikací, panelů v safari nebo používáš programy typu Final Cut. Je to zkrátka znát. Pokud jedeš jen kancelářské aplikace, tak by se o 8 GB RAM ještě dalo uvažovat. Já bych ale šel do 16.

  Holt az doslouzi MBA2014 tak se poohlednu zas po necem s WIN

  Tenkrat pred 6ti lety bylo 4gb ram v poho, ale dnes by chtelo mit v zakladni konfiguraci 8gb ram a minimalne 256gb disk

  Idealne tedy spis zaklad 8hb ram s 500gb disk kdyz uz mam za neco dat 30-35tis a vic v 13,3”

  I ta 14” lcd by se uzila

  Objednal jsem si právě před 14 dny Macbook Pro Base s 16Gb Ram a je fakt, že bych za ten upgrade 6.000,- teď rozhodně nedal. To už mi vůbec nedává smysl. Šel bych rovnou o model výše a o to jim asi jde. Teď ještě musím čekat až se vyrobí cca. 3-5 týdnů,p ;-). Moje zkušenost je zatím s produkty Applu skvělá a znám jen spokojené uživatele a mám rád když mi věci fungují proto Apple. Air model pro mě moc není, ten se při aktivním použití dost hřeje a levnější Pro mi přišla jako lepší volba. Každopádně by měl se měl apple někam posunout. To, že mají dobrý systém ještě neznamená, že výrobky musejí osekat na dřeň…

  Ano, můžeš. Stačí použít Youtube. Každopádně přijdeš o záruku co jsem slyšel. Což je logický. V Apple store ti To vymění taky a záruka zůstává, ale tam zase neušetříš.

Vložte vlastní komentář

celý text