Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jasně za vše opět může bílá většina co. Když černej zastřelí bílého policistu držej všichni hubu, ale když se to stane opačně je normální začít rabovat/ničit a zabíjet. Běžte se zeptat rodiny policisty Codyho Holteho jak se cejtí. Nevíte kdo to je ? No já se nedivim ten byl totiž zabit afromeričanem a nikoho to netrápí. Upozorňuju, že by zastřelen až po tom co ten chádáček Floyd co byl pod vlivem drog naschvál zavražděn bílým policistou. Jen za letošek bylo zastřeleno 20 policistů !!! Neřikam jen z rukou afroameričanů, ale v tu chvili se není čemu divit, že si tam neberou servítky. Kdyby někdo chtěl detaily tak stranka odmp.org je krásnej zdroj údajů

  Chlapče místo toho porna u kterého si denně honíš by ses mohl i vzdělat, takhle se prezentuje člověk co má sotva základku

  Pán napsal svůj názor,který určitě sdílí 50% obyvatelstva a Vy hned… chlapče to je porno. Jo…a soudruzi si také tykali. Hezký den všem.

  Podívejte, docela chápu pocity diskriminovaných lidí ať z toho nebo onoho důvodu, sám jsem to zažil a zažívá to u nás denně třeba i ukrajinská komunita, odkud mám dobrou kamarádku. Rasizmus je skrytý v každém z nás, nebojím se to říci i ve mě. Jde však o to pokusit se lidi co se vám nezdají košér, přijmout i s jejich odlišnostmi. Představte si, že by jste na dovolené někde v JV Asii a tam vás napadnou jenom proto, že jste bílý a údajně przníte jejich nezletilé děvčátka. Nebo vám ukazují , že vás podřežou protože nemají rádi ušáky. Ale ve velké většině se ovládnou a to ne z důvodu, že jste jejich finančním donátorem. Jsou tak prostě vychovaní a mají úctu k druhému člověku a to i díky jejich náboženství. Ano chápu, když to přenesu na naše poměry, že u nás mají lidi důvod nenávidět třeba kluky opálený. Neb se domnívají, že jim dáváme mnoho a oni nám nic a ještě čórují. Nastavme tedy všem rovné podmínky, včetně výchozích. Jestli si někdo myslí, že to tak je, tak určo není. Musíme však pokud to někdo hrubě zneužije i tvrdě trestat , padni komu padni, bílé, černé , zelené. Nesmíme být posraní když někdo začne vykřikovat a dělat bordel, že budeme označeni za rasisty. Takto to nepůjde, to zabíjíme sami sebe, svoje předky, svůj svět. Nebát se a nekrást, tak jednoduché to je. Afroameričanům bych jinak doporučil použít postup jako jejich idol M. Jackson, který pochopil, že jen jako bílý kluk mu bude líp. Ale jen sranduju. Je to asi neřešitelný problém ale pokusme se alespoň o něco, už je stejně minutu po dvanácté.

  Myslím, že rasismus u nás není. Nikdo neřeší černochy v Africe, nikdo je nechce kolonizovat, zotročit nebo vyhubit jakožto méněcennou rasu! Jediné co lidé původem z Evropy řeší je zachování si domova takový jaký je. Prosím, nepoužívejte newspeak, kterému jsme se před pár lety smáli jakožto hyperkorektnímu výmyslu Američanů, kteří už neví coby!

  Denně od vás slyším, že se bojíte, bojíte se být sami sebou a především máte strach z reakce okolí. => koho tím jako mysli🤔🤔🤔

  Všem černým zaměstnancům v Applu tedy vzkazuji => Takže žlutí a rudí a lehce snědí jsou v pohodě 🤔🤔🤔

  Co se stalo – stalo se – zásadní otázka zní :
  „Jsou protesty řešením ?“

  To tak cely absurdni az je to vtipny, kdyby to nebyla vydlazdena cesta do pekla pro nasi “civilizaci”. Co by se stalo, kdyby cerny zabil bileho (NIC) a co by se stalo kdyby davy belochu vtrhli do cernych ctvrti a tam rabovali a nicili? TO by bylo kecu o rasismu a nadvlade bileho muze, ale kdyz je to naopak, tak rabovani coz je KRADENI je projev nesouhlasu se smrti kolegy? A milovnik LGBT a vseho nebileho Cook by se melo zamerovat na technologie a necpat nam ty jeho sracky… Jakoby nestacilo na keynote ta jeho adorace cernochu a LGBT, jak tam plakal, kdyz je objimal – coz samozrejme melo souvislost s predstavovanim technologickych novinek….:-/

  Však oni se jim ti barevní patřičně odmění, až bude bílých menšina. By mě zajímalo, jestli budou stále hlásat rovnoprávnost, když budou ve většině. Asi jako muslimové, dokud je jich málo, tak se nic neděje. Jakmile jich je víc, tak se ukáže pravá natura těchto ublizenych a diskriminovanych chudaku. :-)

  V podstate v zaveru vyhrozuje vsem, co by se nechteli pripojit k podpore toho rabovani, ze v Apple nemohou nechtit revoluci.

  V takove firme bych pracovat nechtel, ani zit v takove spolecnosti.

  Je treba nulova tolerance k levicovym bojuvkam, kriminalnim mensinam rabujicim na verejnosti schovani za transparenty s gramatickymi chybami. Proste ta obracena diskriminace uz prekrocila hranice, kdy ji lze jeste tolerovat ci nevnimat.

  Mlčeti zlato 😆 že by se už bál Cook, že mu začnou vypalovat prodejny? Jako jedna z nejbohatších firem usa je defacto zástupce elit, které jsou u kormidla. Když jsme viděl v TV jak demonstranti nesou otočenou vlajku usa anebo ji rovnou pálí na ulici, tak jsem si říkal, že tohle už bude smrdět linčovánim. USA země neomezených možností. Naše opozice + Kocab + Milion chvilek nepojedou podpořit demonstranty?? 😂😂😂😂😂

  Mlčeti zlato 😆 že by se už bál Cook, že mu začnou vypalovat prodejny? Jako jedna z nejbohatších firem usa je defacto zástupce elit, které jsou u kormidla. Když jsme viděl v TV jak demonstranti nesou otočenou vlajku usa anebo ji rovnou pálí na ulici, tak jsem si říkal, že tohle už bude smrdět linčovánim. USA země neomezených možností. Naše opozice + Kocab + Milion chvilek nepojedou podpořit demonstranty?? 😂😂😂😂😂

  tohle všechno se děje kvůli smrti jednoho černýho kriminálníka?

  V protestech je právě o to, co jste řekl.

  Kriminálník to může být až po odsouzení. Vy už automaticky předpokládáte, že to je kriminálník. Myslíte si, že za Vámi stojí pravda a nemůžete se plést. Ale můžete.

  I kdyby ho to policisté v daný moment viděli udělat cokoliv, neměli právo provést rozsudek. Floyda už měl 8 minut nasazené pouta za zady.

  V protestech nejde o tento jeden případ, ale o běžnou praxi. Kdy se v protokolu uvede cokoliv a policisté se očistí. Zde to byla zabití-vražda s asistencí další policistů. Provedli neoprávněnou exekuci.

  Když by šlo o běžný stav (člověk-člověk), tak člověk by si koledoval o nejvyšší trest.
  V protestech jde o uznání této chyby, omluvu a trest za smrt.

  On se nikdo totiž ani neomluvil a ještě se to hájí, že to bylo oprávněné. Nebylo vůbec. Nedělali vůbec svoji práci. Příště takto můžou zakleknout na vašiho otce, dceru a syna.

  Budete spokojení, když Vám řeknou, že kladli přílišný odpor. Ale vy budete vědět, že měli 8 minut za zády pouta a prosili o to ať můžou dýchat.

  Vsak ten cernoch byl prave odsouzeny kriminalnik, kteryho propustili z vezeni. Nerikam, ze to co se stalo je spravne, ale tohle vsechni prave kvuli cloveku ktery porusoval zakon a byl prichycen pri porusovani zakona. Ted se kvuli tomu mohou vsichni podelat.. Kradou, podpalujou obchody a auta uplne nevinnych lidi.

  Hlavně by někdo barevnej, (protože od bílých je to rasismus) měl říct, že to nebyl „něžný obr“ ale padeátiletý kriminálník a násilník, který platil falešnými penězi a nejspíš se bránil zatčení. Můj názor na základě dostupných informací. 😎😎😎

  Bože všichni jste tady takový omezení chudáci! Je mi na blití z lidí s názorama jako máte vy! Jde o rovnoprávnost všech lidí! O to aby si ti nejvyšší hajzli jako Trump nemohli dělat všechno co se jim zachce. Ale co se divím je to to stejný jak u nás s gaunerem Babišem. Všichni ho potají volíme a stačí vám že se máte dobře, ale že tady rozkrádání naši rodnou zemi je vám úplně u prdele! Nikdy nebude svět normální kvůli vašim dementním názorům a tomu že myslíte jenom na sebe a na svůj blahobyt! Nikdy jsem nikomu nepřál nic špatného ale lidi jako vy si nezaslouží normální svéprávnej život!

  Jdeme rabovat podpalovat obchody, at je rovnopravnost.

  Bože tohle je tak ubohý a přesně to vystihuje to co jsem psal výše! Kde jsem sakra napsal že rabování je ok? Přestanete sledovat ty vymaštěné televizní reportáže a najděte si kdekoliv jinde že i ti hlavní protestanti nesouhlasí s rabováním a ničením a chtějí jen spravedlnost! Národ vymaštěnců tady fakt!

  Můžeš mi ukázat kde jsem napsal že jít rabovat a ničit je správné? Vyšel jsi vůbec ze základky? Umíš vůbec číst? Asi ne. Nikde jsem nepsal že rabování a ničení obchodů a podniků normálních lidi podporuju! Nikde! Tohle samozřejmě není správně, protesty by měly vypadat jinak. Ale to ty nikdy nepochopíš protože jsi omezenec a přesně kvůli tomu se ani my v ČR nikdy nikam neposunem!

  Kde jste všichni byly když bílého policajta odpráskl černoch ? Kde jste byly když černej policajt odpráskl člověka co si dovolil ho zavolat na pomoc ?….. Ročně je v USA zabito asi 1000 lidí a 4/5 z nich jsou běloši. To nikoho netrápí ? Nebo proč se to taky neřeší jako když zabijou jednoho kriminálníka

  To Spravedlnost … na rovinu, když jsem si četl tu haldu rasizmu, tak jsem si málem pozvracel klávesnici. Jsem na tom stejně. Stay strong in your ideals. A v us je prumerne zabito cca 15000 lidi, nejvíce hispánci, následně afroameričané a nakonec asijate a evropane. tj europoidni alias Caucasian (tj kazachska rasa). Víte kolik afroamerickych policistu v us je zabito ročně? Asijských. Hispanských ? A víte že dokonce vlastně něco jako rasa ani defakto neexistuje … tj lide mají všechny organy tak nějak stejně relativně stejně. Nic co by defakto naznačovalo evoluční změnu rozdílné fyziologie ? Zásadní rozdílnou morfologií ? A myslíte že tam stoji jen černoší co bojují a rabuji ? V demonstracích stoji halda různých lidi, hraje to všemi barvami. A všichni chtějí to co chci i já. Konec rasizmu a konec předsudků. Rovnou šanci všem. Ok , beru, oko za oko … zub za zub. Někdo mě napálí … oplatím to mu, ale nenarvu to někomu kdo vypadá na chlup stejně. Negeneralizuji. Jako tyhle rasistické názory jsou jednoduché ale tak moc … jako jsou jednoduší ti lidé co je šíří. Stačí si projít fakta . Statistiky. Ale ne ty co vám cpe do chřtánu fb ale to co bylo zaznamenáno a popsáno. Bez ohledu aby někdo na tom hledal něco dobrého nebo zlého.

  To Spravedlnost, co tu zkousis ty levicaku vypatlanej? Mesta hori, lide, majitele obchodu, jsou napadani, mrzaceni a ten deb il cook mele o lepsi budoucnosti? Za poslednich 15 let nastupu nove levice do verejneho mineni jde amerika do hajzlu, Trump je zoufaly zachvev jeste normalni zatim vetsiny narovnat ten pruser co zacal uz za Obamy.
  Nynejsi protesty prestaly byt legitimni s prvnim vypalenym kostelem a prvnim vyrabovanym obchodem. Poplivali smrt i toho Floyda, v jehoz jmenu nyni devastuji svou zemi.

  no ten chce prodávat napříč komunitami a tak ani nic jiného nemůže říct.I když jako inteligentní člověk musí vědět své……No i  ti vzdělanci….někdy je to se zdravým rozumem bída i přes to,že jsou chytří.

  Prosím vás co za vola to překládalo? Ta vaše verze totiž působí úplně jiným dojmem, než original. Strašně moc se vzdaluje od originálu a vytváříte tím úplně nové konotace. Ano, chápu ze se překládá význam a ne slovo, ale vy jste to dokonale zprznili. Vymyslíte si věty, které v originále vůbec nejsou. A také vám některé věci vypadly a ve vasi verzi nejsou. A hlavně hodně toho vyznělo úplně jinak, než to Tím zamyslel. 👎👎👎

  Stupidní žvásty k ničemu a o ničem. Kdo chce , vzdělává se a pracuje. Kdo nechce fňuká o rasové diskriminaci a pořádá rabovačky. Milí černoušci by chtěli vše zadarmo a bez námahy. Ale tak to bohužel nefunguje.

Vložte vlastní komentář

celý text