Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mně ani nějak iTunes nepřišly jako složitý nástroj. Vše mi přišlo jako docela přehledně rozděleno. Ano, iTunes v sobě měly mraky funkcí, takže jejich rozdělení asi dává smysl (jenom mám na Macu víc ikonek). Pořád to ale byl lepší software než cokoliv od Microsoftu.

    Ani hudba v macOS nie je ziadna priekopnicka appka. Na Macu dlho nacitava kniznicu, castokrat kontrolujem, ci ide Wi-Fi. Na iPade, leziaceho vedla, alebo iPhone vsetko slape a reaguje absolutne pruzne a bez zavahania. Nehovoriac o tom, ze ked si dam Paci sa mi, alebo pridam do playlistov nove veci, jednoducho ich tam nemam. Samozrejme, je to jeden a ten isty ucet.

    Já jsem si kvůli rozdělení iTunes Catalinu nenainstaloval. Podle mě je to vynikající software na správu muziky. Je pravda že streamovací služby nepoužívám. Radši si muziku kupuji a na to mi iTunes slouží perfektně.

    iTunes používám stále. Na windows 10 i na macOS 10.13. Většinou poslouchám Apple Music než letitou lokální sbírku MP3. A také používám Aperture, což je jeden z důvodů, proč jsem zůstal u High Sierry

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.