Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A ak im ju náhodou zamietnu, bude to smutno zaujímavé, pre veľa rodín.
  Nehovoriac o tom, že medzinárodné vzťahy s minimálne AT sú s touto SVK vládnou skupinou na bode mrazu od začiatku. (Títo jednoduchí ľudia sa nevedia správať ani vyjadrovať . Vyzerá to skôr na bačovanie.) Sme na smiech široko ďaleko. SVK ide z kopca plnou rýchlosťou, držme si klobúky.

  Presne tak. Tragickou chybou bolo oznacit datum – piatok 15:00hod. ako cas spustenia aplikacie. Tych ludi na hranici netreba vinit, verim ze nikto z nich netusi kolko trva schvalovaci proces.

  V povinnej štátnej karanténe vás otestujú NIE po 3-4 dňoch, ale na 5 až 7 deň po príchode so karantény. Držia ľudí v hrozných podmienkach a dokonca ich ubytujú tak, že sa nakazia jeden od druhého práve v karanténe. Sú ľudia, ktorí sa dostali domov aj po viac ako 30 dňoch, lebo im striedavo vychádzali negatívne a pozitívne testy. Aj väzni sa majú lepšie a majú viac práv, ako ľudia v štátnej karanténe. Ešte od nich inkasujú 12E za deň za stravu, ktorú im ako zvieratám pokladajú na zem pred dvere. Nesmú vychádzať na vzduch. Nemajú vychádzky. Nič. A tie pokuty za nedodržanie karantény, alebo nenosenie rúška 1650E/ 44500CZK.

  Ja dostal vcera 500€ pokutu od policajtky bez rousky kterou jsem slusne upozornil ze ji nema a ona mi rekla ze je venku a nemusi ji mit kdyz je 30cm odeme ….. strasne neco

  Je to pochopitelne, ked ze teraz nemozu vyberat na letne dovolenky, tak vyberaju uz na vianocne darceky. A do*ebanu ekonomiku musi niekto zaplatit.

  Pokial som dobre postrehol v mediach, tak vlada SR bola v kontakte s oboma spolocnostami (Google/Apple) a ako mimoriadny pripad im obe spolocnosti prislubili prednostne vybavenie a aktivovanie sluzby na ten cas. Predpokladam, ze kedze sa jedna o appku pracujucu s ovela citlivejsimi datami, vyzadoval si proces schvalovania daleko hlbsiu analyzu, aby splnil vsetky kriteria bezpecnosti atd… Kde ale nastal problem uz dalej nikto nevie…

  Právě naopak, posledních x let to Apple schvaluje velice rychle, např. dneska jsem submitoval appku (úplně novou) a od submitu k review, po schválení uběhly necelý 4 hodiny, do 24 hodin nám Apple schvaluje minimálně 90 % aplikací…netřeba tu hledat senzaci, ale je jasný, že se na to nedá spoléhat

  Aplikace vydávám na Apple už 8 let. Dřív to byl vždycky problém na několik dní, rekord mám 3 týdny, než to vůbec přešlo do InReview, do té doby to bylo Waiting for review. Nicméně za poslední rok mám několik aplikací, které to zvládly pod 24 hodin. Takže to jde.

  A dokonce koukám že aktualizace od nahrátí po Ready for sale byla za 2 hodiny a 13 minut. Jde to fakt rychle. Průser je v poslední době Google. Tam se člověk ani nikoho nedovolá, nedopíše. Reakční doba je tam tak o týden delší, než doba co to schválí.

  Ano oni schvaluju apky dost rychlo len ze v tej apke nieco smrdí ved kvoli comu je tak dlho v testovacej faze….uz to malo byt v pondelok schvalene len bohuzial nevedia docielit aby videli kto s kym a co si pisu v podstate ide o to

  Autor tohto článku mám otázku. Č o sledujete tým že svoje príspevky upravujete! Včera som tento Váš článok čítala a nie len ja. Bol úplne v inom znení ako je teraz. Záhadne dnes ráno zmizol ukazovalo už iba že stránka nebyla nalezena a teraz je tu znova ale už v inom znení! Niekto Vám zato zaplatil aby ste momentálne svoj názor zmenil???

  Ostatnim dali penize? Nam jen vyhrozoval nejaky drsny dvacetilety slovak zijici v Dansku….. nevite kde muzeme zazadat o ten uplatek?

  Neviem si prestavit, ze by som bol v takejto situacii tak blby, aby som nesledoval informacie o spusti aplikacie a napchal sa na hranicu ked zjavne vidim, ze aplikacia je nedostupna. Chyba jednoznacne konstatovanie ze takto hlupi ludia si za svoj problem mozu sami. A NESMIE sa dovolit, aby boli ohrozovani ostatni kvoli ich hluposti.

Vložte vlastní komentář

celý text