Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  …..řekl a šel si koupit Huawei :)))

  A teď doufat, aby měli USB C a dobrou cenu ať pošle android do šrotu 😅🤔

  Raději plynulou kalkulacku s iOS než „chytrý android“. Až budu chtít něco, co se zadrhává a seká, koupím si mikinu na zip u vietnamců.

  Android je android a je úplně jedno, jestli obsluhuje telefon za 3k nebo za 20k. Blbost toho systému je prostě geneticky daná. Postav si napříč cenami a specifikacemi telefony s androidem a telefony s iOS. Už chápeš?

  U Androidu je problém, že je i na každém levném telefonu za 2k. Malá, nebo vubec žádná doba podpory a aktualizací. Nevyladěnost systému, neustále problémy z důvodu různých praseckých nadstaveb. Neskutečná závislost na googlu. Nemožnost smazat nesmyslné aplikace. Je to prostě systém na nic, i když jede na stroji za 20k furt je to jen android který za rok bude stát úplně za hov-o. Přešel jsem z androidu na iPhone a vážně se žádný android ani nepřibližuje iOS.

  Já mám zkušenost opačnou, o intuitivnosti ios nemůže být vůbec řeč, kdy pro sebevětší blbost v nastavení je, obrazně řečeno, nutno si dát nohu za krk. Viz. zde nedávný článek o smazání všech fotek je nutno stáhnout splikaci třetí strany :-D. To nevymyslíš. A takových věcí je ios plný.

  Je vidět, že i ty jsi toho plný. Takže použiju tvou větu shora „prober se“. A to nejsem zarytý applista. Využívám svůj soukromý iP 11 pro a služební Samsung s10e. Ty rozdíly vidím každý den v praxi. Až někdo vydá telefon s androidem, u kterého mi nabídne 5 letou podporu, telefon se nebude sekat při větším zatížení po pár měsících užívání, jeho cena nebude padat rychleji než namol ožralej člověk k zemi tak pak řeknu…ok, dobrá práce.

  Pád ceny řeší kdo? Nikdy jsem neřešil, za kolik ten mobil prodám. To mě vážně v životě nenapadlo. 5 let podpora? Za 5 let, při dnešní rychlosti vývoje, ten mobil patří do muzea.

  Ano, máš naprostou pravdu, za 5 let patří telefon s androidem do muzea. Vysvětlíš mi, proč telefony s iOS jsou schopné bezproblémového fungování i po tolika letech, narozdíl od telefonů s androidem? Ale to je stále dokola to samé. Většina lidí, kteří si iPhony chválí jsou lidé, kteří na ně z nějakého důvodu přešli z androidu. A spousta lidí, kteří na iPhony nadávají je nikdy nepoužívali. Neříkám, že to je zrovna tvůj případ, ale je to tak. Mám kolegu, který si prosazoval android i přes mrtvoly, neustále jsme slyšeli jak je iOS na hovno a jiné řeči…přesně ty, které příznivci androidu tak rádi šíří. Po čase přišel s iPhonem. A proč to celé? Jeho žena pracovala jako manažerka v zastoupení Huawei a pak se rozvedli :))).Jinak jen pro info, toto není android forum.

  Souhlasím,
  v minulosti jsem byl příznivce jedině androidu. Apple pro mne byl jen předražený zbytečný kus. A poenta?

  Iphone mám už celkem cca 5let.
  Předtím android značky Sony Z řady, Samsung řady S. A vždy to samé do kola… čím více uložených dat…tím větší chuť ho prohodit oknem! Aktualizace systému??? HAHAHA o tom se mi mohlo jen zdát. Po roce byl telefon tak zasekaný a k nepoužití, že jsem si řekl, že to risknu a půjdu do té předražené značky jménem Apple a pořídil jsem si Iphone 6S (2015). A v tu chvíly jsem myslel, že to nedám, ale překvapilo mě jak je to jednoduchý, že pouze zapnu a bez složitého nastavení funguje. Po měsíci jsem litoval, že jsem to už neudělal dříve a mohl si tím ušetři peníze a hlavně kus života. Měl jsem ho do roku 2018, kdy jsem pořídil Iphone X a do nedávna ho používala má dcera (10let) kdy dostával dost zabrat a stále běží krásně plynule jako kdybych ho zrovna koupil. A světe div se… podpora od Apple stále běží :-) a má nejnovější IOS.

  A to ani nemluvím a skvéle propojitelnosti Iphone + Iwatch + Airpod = super zážitek.

  Tak nenáročným lidem vydrží mobil i 10 let :-D Já jsem měl Galaxy S2 5 let a taky bezproblémů fungoval, teď S7 3 roky a funguje stále dobře, ale ten posun z 2 na 7 byl nebe a dudy. Teď už pokukuji po nástupci, ale jen proto že chci nový mobil, ne z důvodu, že by starý nefungoval, nebo byl pomalý. Ten SE model měl od začátku naprosto tragický displej na slunci, nebylo nic vidět, ale jakože vůbec :-D No a zkus se podívat, co leze z foťáku 6S za odpad, oproti dnešku.

  Jo to máš pravdu, pokud není člověk náročný, tak asi ani není potřeba řešit jestli si mám koupit telefon za 25K. Ale raději půjdu do telefonu za 5K.

  Já sebe nepovažuji za nenáročného uživatele. Deně používám svůj Iphone jako pracovní tel. Denně cca 50 – 60 hovorů, vyřizuji emaily, dost fotím a fotky upravuji, nemluvě o dalších uživatelských aplikací, jako je diktování emailu a sms (funguje prefektně a naprostou přesností, alespoň u mě.)

  A ano, porovnávat fotky z 6s a dneškem, snad ani nejde ne? :-)

  To nadávání na android nebo ios je už směšný jen si poměřuje své podniky jak náctiletí kluci. Ta doba kdy android byl zasekaný je pryč pokud nekupujete telefony za 3tis. Sám používám pixel 2 z roku 2017 a ani teď po skoro 3 letech se nelaguje a aktualizace ještě tento rok budou… A navíc čistý android nemá aplikace navíc to je problém výrobců a jejích nadstaveb (taky je nemusím). To že ho už neprodám za rozumnou cenu jak iPhone mi nevadí protože ty prachy jsem ušetřil už při nákupu telefonu. Hlavně kupujte si co vám nejvíce vyhovuje a přestaňte to vnucovat druhým…

  Karel: kámoš má SE a je z něj nešťastný. Lepší hry už mu tam sotva jedou. Sluchátka, která si koupil zn beast jsou zničena (kur*itko u skládacího kloubu). Vím že se mu mnohokrát seknul a rozhodně o plynulosti nemůže být řeč co tu furt melete. Letos má poslední update, takže ne 5 ale 4 roky 😁 max. K tomu tahá po kapsách powerbanku, jak se mu furt vybíjí. Jediný benefit applu jsou delší aktualizace ale ty jsou prakticky v ceně při pořízení. A ano některé firmy kašlou na uživatele ale jiné ne.. treba xiomi teď bude vydavat update taky pro modely staré 3 snad i 4 roky.

  Řešíte tu nesmysly. Člověk který nikdy iPhone neměl ( nepleťte se slovem viděl ) a nepoužíval jej aspoň 3 měsíce, nikdy nepochopí jak je iOS dokonalý, protože si to neumí představit.
  Svým zákazníkům nevysvětluji princip jádra Android a IOS, který rovnou degraduje efektivitu Android. Ani nevysvětluji důvody proč tomu tak je, že IOS byl originál a Android od začátku jen kopie s nelicencovaným UX jádrem. Zákazníky kvůli GDPR tlačím do iPhone. Plně své zákazníky zaučím a do 14dnů slibuji, že pokud nebudu spokojeni tak jim vrátím peníze. Výsledek ? V životě jsem peníze vracet nemusel a všichni jsou s iPhone spokojeni.
  Často to, co nám všichni namlouvají, že je omezování, může být někdy výhodou.

Vložte vlastní komentář

celý text