Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to pekne. Hlavne aby zachovali dal stejne reminky. Aby s novou generaci neprisla zmena osazeni reminku. A clovek by x reminku mohl vyhodit

  Tak ty řemínky prostě prodáš se starými Apple Watch, ne?
  Kryty Ti taky ze starého iPhone nepasují na nový model. Neříkám měnit design každou generaci, ale držet ho třeba 3 generace a pak udělat změnu mi přijde úplně v pohodě.

  Kryt na ip nepouzivam. Ale reminky clovek strida proste. A pokud udela apple novy system pro reminky. Tak bude hodne lidi dosti nastvanejch. A apple si sam uskodi tim krokem. A bude sam proti sobe delat dve verze reminku. Po aw 0 az 5. A od 6 az po ?

  Tak ale přeci nechceš mít stejný design hodinek už napořád 🤷🏻‍♂️ Pokud k takovému kroku Apple přistoupí, tak k tomu bude mít určitě vážný důvod. Stejně jako kdysi přistoupil na nový konektor a lidi měli doma nakoupené spousty doplňků se starým konektorem.

  To by ma nasrali!Mam doma 17 rôznych reminkov,na rôzne príležitosti. Nedávno som si kúpil kovový ramienok za 250€Tak nesranduj Apple.

  Mohla. Ale nebude. Promiňte, ale všechny tyhle články o tom jak by mohlo něco vypadat, parádní koncepty toho nebo onoho jsou úplně k hovnu. Mají hodnotu informace, že já bych mohl letět na Mars. Procentuální pravděpodobnost je zhruba tak stejně podobná.

  Ron vidíš kolovali tu koncepty iPhone SE 2 s displejem až k okrajům asi 2 roky a ejhle máme ho tu s názvem iPhone 12 :D jen si pár měsíců počkáme akorát

  Pre mna to moc uchvatne veru nie je… Ako dizajnovo ano, ale nespocentne krat sa mi stalo ze som len tak buchol hodinky u zarubnu dveri, pri sporte nehovoriac…

  Je to pekne, ale rozbil by som to do 2 tyzdnov :(

  Mohli by konecne urobit nejaku rugged verziu…

  To je zase shit článek. Nějakej noname „designer“ co se teprve učí ve 3Dčku, vezme nějakej low poly model hodinek, display udělá až na hranu, nějak to naanimuje, a je vidět, že to byla asi první věc, co kdy animoval, a hned prásk, ví jak to bude vypadat a že i baterka bude veká… Máte fakt zapotřebý sdílet takovej hnůj? Fakt toto nikdy nepochopím. Vím, že vám jde o peníze až na prvním místě, ale takovej článek je vyloženej odpad. Nic víc, nic míň.

Vložte vlastní komentář

celý text