Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já to neberu jako podraz, ale jako ochranu uživatele.

  Aká ochrana užívateľa? Ochrana vlastného bankového konta jedine! Teraz si len predatavme že by toto robila každá spoločnosť! Kúpiš si krásny fungláč Mercedes, všetko šlape, na nemeckých diaľniciach 250 a ide sa. O 2 roky je to Žigulák, čo dá 150 z kopca. Hurá, poteš bánboh! To len ty taká ovca môže tlieskať za to že ťa ojebávajú, a ani sa to nesnažia zakrývať. Ty tupelo!

  Lukasi prestan kopat kolem sebe jak malej. Soud rozhodl, budes muset makat vic, abys Applu zadotoval jeho pokutu za umyslne zpomaleni iphonu, uzij si to

  Cože? Jaká ochrana spotřebitele? Vždyť nebýt jejich právníků, kteří poradili Applu to uhrát právě na baterii a minimalizovat dopad průseru je naopak pro nás spotřebitele špatná zpráva. Navíc soud potvrdil, že k zpomalování docházelo, tak jaká proboha ochrana?

  Je zajimave ze “teplotní čidlo” u počítače ho nejen dokáže zpomalit ale i dokonce vypnout => nezaznamenal jsem jedinkrát že by to někomu vadilo.

  Jak zpomalit? Co to meleš? Vypnout ano, zpomalit jak? Teplotní čidla u PC slouží k ovládání ventilátorů, případně vodní pumpy. Žádné sw zpomalení opravdu ne, takže se nevyjadřuj k něčemu, o čem nemáš tušení.

  Jenže to je kvůli fyzikálním vlastnostem CPU a jeho životnosti, pokud chlazení funguje jak má, nikdy k němu nedojde… Nehledě na to, že je hranici při které k němu dojde si mohu nastavit, stejně tak jako o kolik % se má takt snížit… Třeba o 0%, chápeme?

  Bruto, tak to vyzera, ze jediny, co nevie, o com je rec, si ty sam. Uz sa radsej nestrapnuj. Zamotavas sa …

  Mitho: Takže podle tebe k tomu dojde při funkčním chlazení? Nebo co se snažíš říct? Že to nejde nastavit? Možná u MACu… Nebo co se snažíš říct? Vysvětli to…

  Brutto ano iMac 2013 i5 gtx775m se zahřívá až na 100 stupňů potom začne throtlovat a brutálně snižovat výkon .. a nejde s tím dělat nic .. vypnutím turbo boostu si moc nepomuzes ;) konečná prostě to tak je

  Rád bych uklidnit tuto válku Android vs iOS a Windows vs MacOS. Je hloupost se tady hádat co je lepši a co ne. Jsou to značky a stejně bychom se mohli hádat i o tom jestli je lepší Nike nebo Adidas….Ale já jsem dlouhodobě fanouškem techniky a inovativních věcí. Užívám jak Apple taky i Windows a androidem. A vše má své pro a proti. Apple je vítězem co se týče jeho ekosystému a propojenosti jejich zařízení. To mě opravdu baví. Ale Android zařízení v inovativních pokrocích a Windows zase ve svém výkonu. Pokud porovnáme výkon v MacOS a ve Windows tak ve Windows bývá grafický výkon lepší a navíc je i širší základna produktů (grafiky Nvidia). A co se týká záměrného zpomalování. Sám jsem se zprvu na to koukal z nelibostí a po chvíli jsem si vzpomněl na to jako jsem na svém Dvouletém LG G3 nadával když se mi očista jasna sám vypínal. Po přechodu na iPhone SE a po třech letech jsem jsem nic takového nezažil. Poté co se tato kauza rozjela jsem si na iPhonů upřednostnil výkon a i ten iPhone se vypínal u 15% baterie. Já nejsem extra hráč na mobilu a tak si myslím že radši použiji svůj telefon až do 0% než brutální výkon do 15%. Ale je to čistě věc názoru.

Vložte vlastní komentář

celý text