Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hlavně by mohli vylepšit zdarma kapacitu iCloudu. Vím, že poplatky za větší úložiště nejsou nějak velké, ale když ostatní nabízejí přibližně 15 GB, Apple by mohl dát alespoň těch 10. Teď, jak jsem doma, všechny dokumenty atd. ukládám na iCloud Drive a sleduji, jak se mi čárka zaplnění posouvá.

  Samozřejmě Cloud je velké minus u Applu. Staci mít AW a iPhone s tím, ze zalohujete pouze systém a nastavení pat nazivnich aplikací a jste na 4,5Gb úložiště a pořad vám vyskakuje upozornění ze se zálohování nedaří.. podle mě by apple měl počítat ze čím víc lidem zařízení da tím by mělo být adekvátních úložiště. iCloud je proste trapas.

  ach jo to je zase vyplakávanie 50GB stojí 0,99€ to je za rok 11,88€ smiešna suma za rok , každý z vás minie viac na cigarety , sladkosti alebo pivko ďaleko o viac , máme doma 200GB za 2,99 a rodinné zdieľanie 4 ľudia (môžu max 6) je na jedného 0,74€ ešte nižšia suma

  Ano, ale třeba Google dává 15 gb. Drahý to od Applu není, ale proč si platit za něco, co vlastně používám jenom na zálohu 3 zařízení a na nic jinýho? Mám iPhone, iPad a Apple Watch a na iCloudu chci jenom zálohovat, na ostatní věci používám OneDrive, protože mám od školy 1 tb a navíc hodně pracuju s s wordovskými dokumenty – pořád to převádět v Pages je k ničemu. Navíc v Pages mi chybí některý funkce. Jde ale o to, že se mi tam nevejde ani ta záloha zařízení a to jsem povypínal to, co šlo. Je to fakt špatně.

  Jenom záloha , fakt jenom mňa záloha icloud už raz zachránila pri strate iphone a poviem to necelé euro za zálohu ipadu iphone AW a u mňa aj macbooku za to stojí, ale to si človek uvedomí až keď o nejaké dáta príde a pri cene hardware Apple , sú jeho ceny cloudu fakt veľmi nízke a to z ohľadom na iné cloudové služby

  Me zase nejde posílat, stahovat veci z cloudu s mob. daty… vsechno s tim spolecne mam nastaveno ale nic se s tim neda delat. Kdyz pouziju wifi tak to funguje.. nejaka rada?

  Dobrý den

  Řešil jsem stejní problém,volal jsem na podporu Apple,
  Bohužel je to omezení ze strani Applu
  Které se nedá obejít,je to kvůli tomu aby si lidé co mají pár GB nespotřebovali data zálohou/stahováním dat z iCloud atd…,bohužel ti co mají dat dostatek můsí prozatím trpět tímto omezením.

  Snad do budoucna toto omezení ze stráni Applu opadne když se teď rozšiřují tarify z neomezenými daty

  Přeji hezký den 😀

Vložte vlastní komentář

celý text