Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je hádam už teraz jasne. Apple to umelo obmedzuje aby nútil ľudí do Pro.. Nič viac ako peniaze v tom nie je.. samozrejme Apple si určite vymysli nejakú rozprávku aby ľudia mali pocit že to tak nie je, niečo ako keď úmyselne spomaľoval iPhony 😀

  Jdjdksks
  Tak ty musis byt ze Slovenska protoze tohle jinak neni mozny. Apple omezuje lidi tim ze kdyz si koupi Air tak tam maji nizsi zareni displaye a tim je donuti aby si sli koupit Pro.
  Ty musis pouzivat Android protoze nikdo normalni nemuze byt takhle blbej.

  Tak asi je ten jas omezeny vyrobcem, ale to je logicky, z duvodu vyrobnich toleranci, spotřeby a zivotnosti se sníží maximální vykon. No a  wokna to nejakym zpusobem obchazi, coz bude spis chyba v ovladacich. Rozhodne to nebude zadný umysl skodit, nebo odrazovat.

  Podľa mňa najpravdepodobnejšie vysvetlenie: Air a Pro sú tak podobné, že sa oplatí vyrábať jeden a ten istý panel. Marketingové oddelenie ale rozhodlo, že kvôli (ne)parazitovaniu Airu na rade Pro musí mať Air v niečom horší displej – teda v maximálnom jase. Potom už stačilo len v ovládači prepísať jednu hodnotu a hotovo – win-win situácia – Air má horší displej ako Pro, ale výrobné náklady sa znížili, keďže stačí objednať tie isté panely. To je podobné ako s procesormi – v Air aj v Pro sú tie isté, ale Airu Apple zobralo aktívne chladenie, aby sa procesor rýchlejšie zahrial a v dôsledku toho aj spomalil.

  Důvod je prostý – notebook se rozzářil štěstím, že je na něm pořádný systém!!

  a co Baterie? Pravděpoboně to bude omezené kvůli baterii, aby co nejdéle vydržela. Článek určitě měl obsahovait i info, že MBA 2018 dostal update rok zpátky z 300 nitů na 400.

Vložte vlastní komentář

celý text