Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No co, proc by nemohl pouzivat kvalitni telefon s poradnym os. :-P

  Souhlasím, hlavně to něco vypovídá o jejich výrobcích. Asi to nebude taková sláva jak prezentují na svých akcích.

  Tak zas musi znat konkurenci, aby vedeli jak to funguje a co jak okopirovat.

  V Apple maj taky urcite hromadu androidu ruznych vyrobcu na cem porovnavaji a rozebiraji je.

  „K007- ale urcite nikdo z manazeru Apple nepouziva android.“
  Což je střelba do vlastní nohy. Kdyby zkusili reálně používat čistý android a pak některé povedené nadstavby, tak by byli schopni do iOS rychle implementovat věci, které jsou k užitku.

  Další ovce lol xd… Kdyby šlo o kopírování iOSu tak by bylo MIUI hodně zaostalý xd… Ale zase je vidět, že Apple nekopíruje, protože kdyby tak učinil, tak by na tom byl s funkcemi o dost lépe…

  Ale o šéfovi Xiaomi je přece známé, že má rád Apple a že se jím hojně inspiruje. Proč by třeba šéf Mercedesu nemohl jezdit ve Ferrari? Jistě používá více zařízení a ekosystém Apple je pořád zatím nejlepší. O jednotlivých zařízeních v tom ekosystému se to samozřejmě říct nedá, ale jako celek to prostě funguje.

  Popletla se ti slovicka – “kopiruje” si zmenil za “inspiruje” :-D A protoze tomu evidentne nerozumis, tak nebudes muset resit starosti reditelu firem. Nikdy se jim nestanes.

  To si pleteš spíš ty, protože toto opravdu není kopírování, ale jen inspirace… Kopírování je něco jiného xd…

  Nejsem si jistý, proč by to měla být ostuda. Šéf applu byl taky natočen v nějakém pořadu s Notem v kapse. Ostuda by to bylo, kdyby veřejně druhou značku ponižoval, vysmíval se jí a následně ji používal. Obdobně jak to dělal šéf samsungu a najednou se s odstraněním jacku stáhla i svoje videa, kde za to iphony hejtovali…

  Jestli má iPhone, tak ho jistě nemá kvůli kvalitě toho telefonu, ale kvůli ekosystému, který pravděpodobně používá. Já taky mám iP a určitě to není nejlepší telefon na světě. Za polovičku seženu stejně dobré nebo lepší u konkurence, ale nepřipojím ho třeba ke svým sluchadlům nebo ke svým AW nebo ke svému HomePodu. Jako telefon není iP nic moc, ale ekosystém mi vyhovuje a Mac taky.

  To jsou zase některé komentáře iFanatiku. Je úplně běžné, že firma ve stejném oboru, má a používá výrobky konkurence. Ať už vyrábějí vysavače, auta, mobily apod. Apple není výjimkou, takže, opravdu, na tom není nic zvláštního.

  Ne, neni to bezne. Tak nam napis 3 priklady, at to nevypada, ze jen blbe plkas.

  Jde vidět, že o tom nemáš moc ponětí. Ale, na druhou stranu se o tom moc nemluví, tak tě zase moc obviňovat z neznalosti nebudu. Ale děje se to běžně, že se zkoumají výrobky konkurence. Co máji na víc nebo naopak vcem sem lepší ja, tohle není nic nového. Třeba Automobilky, mají ve vývojovém centru, kde se jen tak někdo nedostane taky vozy konkurence, takže než něco začneš, zjisti si jak to funguje.

  Ale o něm je to už dlouhodobě známé. Nechápu ten clickbait nadpis. Prostě používal apple. Co na tom je? To je nějaké pravidlo, že musím používat to, co jsem vymyslel? To je business! Tak mu to proboha nezáviďte. Kdyby měl android nějaký jednotný ekosystém, tak budiž, trochu bych se divil. Ale nemá. To by musel jedině google. Ale google už s huawei nekámoší. Ouvajs…. to je jako kdyby dělníka od coca coly vyhodily za to, že chlastá pepsi.

Vložte vlastní komentář

celý text