Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jediný co bych konečně uvítal tak 120hz panel a ne 60hz 100let staré panel se směšným rozlišením za telefon v kategorii 30-45KKč. A na dnešní poměry směšné kapacitě baterie nemluvě…

  Co má směšné rozlišení? iPhone Pro určitě ne!
  Škoda, že nedali i micro LED displej a neodstranili úplně notch, ale i tak to stojí za zvážení. Konečně 128 GB, sice mám nyní 256 GB, ale 128 GB mi bude stačit, když se trochu uskromním.

  Jde vidět, že jste nikdy neviděli panel se 120hz v televizi natož v mobilu. Otevřite oči a vytáhnite hlavu z (__.__). Telefon je plynulejší, rychlejší a pro oko je to příjemnější a jelikož to ještě nemá apple na trhu je dle mého pohledu ostuda a výsměch kupujícím. A to nemluvím o tom, jak za poslední dobu už iOS není co dřív, ale důležitý je, že máme vyje* animoji! GJ 👌🏻

  Ty jsi kokot. Iphony jsou k hovnu.

  K hovnu?? Tak mi pověz, kolik si již vystřídal telefonů na Androidu a zeptej se uživatele Iphonu, za jakou dobu je nutné kupovat novější. Iphone mám už celkem cca 5let.
  Předtím značky Sony Z řady, Samsung řady S. Vždy to samé do kola… čím více uložených dat…tím větší chuť ho prohodit oknem. Katualizace??? HAHAHA o tom se mi mohlo jen zdát. Po roce byl telefon tak zasekaný a k nepožiuží, že jsem si řekl, že to risknu a pořídil jsem si Iphone 6S (2015). A v tu chvíly jsem myslel, že to nedám, protože obsluha byla tak jednouduchá, že jsem tomu nemohl ani uvěřit. Po měsíci jsem litoval, že jsem to už neudělal dříve a mohl si tím ušetři peníze a hlavně kus života. Měl jsem ho do roku 2018, kdy jsem pořídil Iphone X a do nedávna ho požívala moje dcera (10let) kdy dostával dost zabrat a stále běžel jako kdybych ho koupil.

  Prosím o uvedení kontrétního příkladu telefonu z roku 2015, pokud ještě ten telefon je na živu a bezproblémově funguje.

  Děkuji Všem.

Vložte vlastní komentář

celý text